Recent Content by zsolarewicz

  1. zsolarewicz

    Recenzja Firmware 4.5.1 problemy?

    Nie mialem co zezwalac bo juz bylo wlaczone wczesniej. A dzis mi pokazuje ze w ogole moj NAS nie jest zarejestrowany w myqnapcloud...((
  2. zsolarewicz

    Recenzja Firmware 4.5.1 problemy?

    Takie, jak opisalem w 1wszy poscie.
  3. zsolarewicz

    Recenzja Firmware 4.5.1 problemy?

    Hehe. No wlasnie mi tez poprzedni tzn 4.5.1.1495 dziala ok ale juz po downgrade nie bylo zmiany.
  4. zsolarewicz

    Recenzja Firmware 4.5.1 problemy?

    Downgrade do czego? Bo ja zrobilem do 4.5.1.495 ale nie pomoglo...??
  5. zsolarewicz

    Recenzja Firmware 4.5.1 problemy?

    Czesc i czolem, Po ost.aktualizacji do 4.5.1.1540 wiele uslug/m.in. myPHPAdmin/ zamiast mozliwosci zdalnego uruchomienia pokazuje taki komunikat: This service does not support myQNAPcloud Link. Nie mozna sie rowniez zalogowac zdalnie do konsoli SSH/Telnet. I ogolnie nie jest zbyt miło bo...
  6. zsolarewicz

    Pomoc Po ostatniej aktualizacji Wordpress jako usluga niedostepna

    Ten sam komunikat: This service does not support myQNAPcloud Link UPDATE1: a) Po zdalnym restarcie dalej brak mozliwosci dostepu po SSH b) Tylko ikona Network&Virtual Switch. Brak mozliwosci uruchomienia tego.
  7. zsolarewicz

    Pomoc Po ostatniej aktualizacji Wordpress jako usluga niedostepna

    Czesc i czolem, Po firmware 4.5.1 nie mozna sie dostac do Wordpressa - usluga niedostepna przez Myqnapcloud Link. Mozna to jakos ominac?
  8. zsolarewicz

    Pomoc Utknalem na reboocie...

    Juz bylo prawie dobrze ale...chyba pokpilem sprawe (( Zglosil chec update firmware, zapodalem a wtedy zglosil nieczysty system plikow wiec wlaczylem sprawdzanie i dopiero po tym zrestartowalem.. Chyba nie wstaje...; UPDATE: Uff, jednak wstał ))
  9. zsolarewicz

    Pomoc Utknalem na reboocie...

    Czesc i czolem, Loguje sie z QManagera z komorki i wyglada,ze jest ok. Loguje sie z desktopa i ciagle mam to - patrz zalacznik. Probowalem krotkiego i dlugiego rebootu i cos nie za bardzo pomaga...?? Przez SSH/Putty/ tez nie mozna sie zalogowac bo nikt nie odpowiada..
  10. zsolarewicz

    Pomoc Qnapcloud Connect nie znajduje Openvpn w Windows 10 ??

    Czesc i czolem, Od dluzszego czasu zmagam sie z niemozliwoscia zdefiniowania dostepu po Openvpn w QnapCloud COnnect/Win64. Zainstalowalem/kilka razy, w roznej kolejnosci ;)) Openvpn 2.5/x64 praz Qnapcloud Connect i nic. Przy probie wybrania z listy dostepnych protokolow /PPP, IPSec, OpenVpn/...
  11. zsolarewicz

    Pomoc MariaDB 10 po raz kolejny...

    Czesc i czolem, Po pewnym 'rzeżbieniu' udalo mi sie uruchomic poprawnie i MarieDB 10.4.7 i phpMyAdmin'a 4.9.2 do tego. Jednak w Panelu Controlnym mojego NASa TS 253A/najnowszy firmware/ widnieje slawny kominikat o koniecznosci pzreinstalowania firmware i ze ogolnie SQL SERWERA jakby nie ma...A...
  12. zsolarewicz

    Instruktaż/Tutorial Muhstik botnet?

    Nikomu nie wykasowal partycji po kilku dniach-zgodnie z opisana w README zapowiedzia?
  13. zsolarewicz

    Pomoc Logowanie po https i certyfikat

    serwer WWW Włączony, https wymuszane
  14. zsolarewicz

    Pomoc Logowanie po https i certyfikat

    No tak: ustawilem niestandardowe porty, sharing plikow tylko pod winde, logowanie po SSL, cert Lets'costam, wiecej grzechow nie pamietam /?/