Pomoc Jdawnloader

malma777

Entry Technician
Q Associate
30 Wrzesień 2022
51
3
8
40
QNAP
TS-x53D
Ethernet
1 GbE
Witam. Pomoże ktoś z zainstalowaniem jdawloadera w docker. Jestem laikiem i nie umiem znaleść jak to się robi.
 
Wszystkie te tematy czytałem i żaden nie jest na tyle zrozumiały zebryn mógł sam go zrobić. Prosił bym jeśli to nie problem żeby ktoś pomógł mi a mianowicie napisał co mam wkleić przez terminal Mac po polaczeniu ssh do napa żeby się pobrał jdawnloader bo już kiedyś mialem i przestał działać i teraz jak już wklepuje to co zawsze znaczy wklejam to cały czas się resetuje
 
mistrzu powiedz mi skąd ktoś ma wiedzieć:
1. gdzie jdownloader ma trzymać pobrane dane na Twoim nasie ? (XXX)
2. Twoje dane logowania do JDownloadera login i hasło ? YYY ZZZ

Kod:
docker run -d --init --restart=always -v XXX:/opt/JDownloader/Downloads -v /share/Public/JDownloader_config:/opt/JDownloader/app/cfg --name jdownloader -u $(id -u) -p 3129:3129 -e MYJD_USER='YYY' -e MYJD_PASSWORD='ZZZ' -e MYJD_DEVICE_NAME='jd_docker' jaymoulin/jdownloader
 
mistrzu powiedz mi skąd ktoś ma wiedzieć:
1. gdzie jdownloader ma trzymać pobrane dane na Twoim nasie ? (XXX)
2. Twoje dane logowania do JDownloadera login i hasło ? YYY ZZZ

Kod:
docker run -d --init --restart=always -v XXX:/opt/JDownloader/Downloads -v /share/Public/JDownloader_config:/opt/JDownloader/app/cfg --name jdownloader -u $(id -u) -p 3129:3129 -e MYJD_USER='YYY' -e MYJD_PASSWORD='ZZZ' -e MYJD_DEVICE_NAME='jd_docker' jaymoulin/jdownloader


udało mi się zainstalować tylko ze mam problem bo nie wiem. gdzie są pobrane pliki

docker run -d --init --restart=always -v share/Dane/Download:/opt/JDownloader/Downloads -v /share/Public/JDownloader_config:/opt/JDownloader/app/cfg --name jdownloader -u $(id -u) -p 3129:3129 -e MYJD_USER=XXX -e MYJD_PASSWORD=XXX-e MYJD_DEVICE_NAME='jd_docker' jaymoulin/jdownloader

tak wpisałem w terminal
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. jdownloader