Pomoc TS-251 Status ciemny, LAN mruga, USB stale świeci - brak widoczności w sieci
Dzień dobry, mam taki problem z dyskiem: Około 2 tyg temu wygenerował alarm dźwiękowy, ale juz nie mialem dostepu do dysku, żeby to sprawdzić :( Wyłączyłem sprzęt w nocy i dopiero teraz znalazłem chwilę by go uruchomić.Dysk nie zawsze reaguje na przycisk POWER. Ale jak się uruchomi to dioda...- dayus
- Temat
- dioda dysku problem
- Odpowiedzi: 8
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc TS-251- Nie Startuje
Witajcie Pacjent to TS-251 Nie uruchamia się po wyskoczeniu bezpiecznika w rozdzielni Objawy LED : Status nie świeci Lan na niebiesko + po wpięciu do Switcha tylko pomorańczowa dioda w gnieździe LAN1 i LAN2 USB Świeci na czerwono HDD 1 i HDD2 nie świecąWentylator Kręci , Brak obrazu po...- Mati1981
- Temat
- dioda
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Serwisowanie elektroniki i modyfikacje sprzętowe
Pomoc QNAP TS-251 przestał odpowiadać - nie świeci dioda status inne świecą
Cześć dzisiaj przy poniedziałki niemiła niespodzianka. Wchodzę do biura, a QNAP wyje jak szalony (wiatrak na pełnych obrotach). Nie można się zalogować, Qfinder nie wykrywa w sieci. Ręczny restart zasilania nie pomógł. Diody: dioda status nie świeci w ogóle, dioda LAN miga równo diody dysków...- nelik1987
- Temat
- dioda qnap qnap ts-251 status ts-251
- Odpowiedzi: 14
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc TS-653B - miga czerwona dioda statusu
Cześć,przestał mi działać NAS TS-653B. Tak po prostu po nocy. Miga jedynie rytmicznie czerwona dioda statusu. Nie włącza się. Nie jest wykrywany przez Qfinder. Miał wgrany ostatni firmware. Dioda z tyłu NASa od ethernetu miga na pomaranczowo. Dioda na zasilaczu świeci na zielono.Odłączyłem...- k8chu1
- Temat
- dioda ts-653b
- Odpowiedzi: 10
- Forum: Serwisowanie elektroniki i modyfikacje sprzętowe
Pomoc Błąd dysków, nie widzi w sieci... nie można się zalogować
Witam,wracając dziś z pracy .. zauważyłem że w moim TS-251C , diody od dysków 1 i 2 się nie świeciły ... dioda Status też się nie świeciła, działało tylko LAN i Power. Wyłączyłem Nasa i włączyłem ponownie... po kilkunastu minutach ... ten sam efekt. Wyłączyłem NAS odkręciłem obudowę ...- kordusson
- Temat
- dioda dysk
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Błąd dysku
Witam. Ledwo co zostałem posiadaczem Qnap i już mam dość. Chętnym do udzielenia podpowiedzi, porady itp. z góry dziękuję. Po kolei: Qnap HS-453DX-8G Dysk Seagate IronWolf Pro ST8000NE0004 SATA3 3,5" 8TB Chcę tylko korzystać z multimediów na telewizorze (zdjęcia, filmy i muzyka). Podpięcie przez...- jurek77
- Temat
- dioda dysku dziękuję
- Odpowiedzi: 7
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu