Pomoc Jak aktywować licencję
Sprawa niby banalna. Podłączam swój fLASH USB do QNAPA . Komunikat kup licencję aby przeglądać zawartość USB . Bezpośrednio z Panelu Zarządzania - martwy link do Centrum Zarządzania licencjami. Odpalam przeglądarkę, łączę z Centrum Licencji. Kupuję. Następny komunikat aktywuj licencję. 3 sposoby...- bosman542
- Temat
- exfat komunikat licencje licencji
- Odpowiedzi: 6
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Exfat nie działa
Witam nie działa licencja exfat kupiona na qnap. Ktoś miał podobne problemy ?licenja kupiona , aktywna, widoczna jest w nasie ale po podłączeniu dysku pisze ze mam wykupić licencje i nie działa jako exfat / jest nie widoczny nośnikNas ts469l Firmware 4.3.4- djwhite1988
- Temat
- działa exfat
- Odpowiedzi: 6
- Forum: Kompatybilność dysków i urządzeń peryferyjnych
Pomoc Karty sdxc
Witajcie Poszukuje od kilku dni informacji na temat kompatybilności kart SD w qunap 251. Mam problem z kartami fotograficznymi, stare karty sd czyta 16/32gb ale nie są to typowe do foto. Zakupilem Kingston 128GB Canvas SD SDHC Card, Class 10 80MB/s R, 10MB/s W, qunap wogule nie widzi tej karty...- maciekuk
- Temat
- exfat karty problem
- Odpowiedzi: 6
- Forum: Kompatybilność dysków i urządzeń peryferyjnych
Pomoc Licencja exFAT dla TS-228 - PROBLEM
Witam,mam problem z dodaniem licencji exFAT do TS-228. Juz raz dodałem do tego serwera, ale licencja "znikła" po restarcie serwera, więc próbuje dodać po raz kolejny.Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.2.0128 Build 20YYMMDD Model serwera: QNAP TS-228- gruberrro
- Temat
- exfat problem ts-228
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Problem z ponowną aktywacją licencji.
Dezaktywowałem licencję na exFAT. Nie pytajcie dlaczego :| Przy ponownej aktywacji online wyrzuca błąd 1205 "Failed to update the license due to mismatched license statuses." PAK jest właściwy. Przy aktywacji offline - "PAK is not available, please make sure you've filled out the correct PAK"...- Eskan
- Temat
- exfat licencje licencji problem
- Odpowiedzi: 12
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
- C
Sterownik exFAT dla QNAP
Firmy QNAP, Microsoft oraz Paragon wspólnie opracowały i udostępniły sterownik dla serwerów NAS marki QNAP pozwalający na obsługę systemu plików exFAT.[Nieprawidłowy link obrazu]:http://nimg.cdrinfo.pl/2016/12/qnap_exfat_nas-300x157.png (więcej…)Kontynuuj czytanie...- CDRinfo.pl - Serwis
- Temat
- cdrinfo exfat
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Aktualności z branży i informacje prasowe
- Q
QNAP® Systems wspólnie z firmami Microsoft®...
QNAP® Systems wspólnie z firmami Microsoft® oraz Paragon Software Group przygotował oficjalny sterownik exFAT dla urządzeń QNAP NAS, pozwalając ich użytkownikom na bezpośredni dostęp do danych zapisanych na nośnikach wykorzystujących system exFAT. System plików exFAT ma przewagę nad tradycyjnym...- QNAP
- Temat
- exfat microsoft plików system wydajność
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Aktualności z branży i informacje prasowe
Pomoc Dysk zewnętrzny w formacie ExFat
Witam, mam Qnap Hs 251+ i podpinam dysk zewnętrzny który jest w formacie ExFat , i nic , chciałbym przerzucić dane , ale niestety serwer nie czyta dysku , może jakaś podpowiedź , nie mam gdzie przerzucić danych aby dysk sformatować w innym formacie?- waldip62
- Temat
- exfat
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu