Drugi NAS - Centrum multimedialne
Panowie i Panie. Mój pierwszy NAS TS-230 to niewypał, z resztą Qnap chyba też jest tego zdania skoro jest już TS-233... Zastanawiam się jeszcze pomiędzy synGology, bo się obraziłem na mojego TS'a, ale już się odbraziłem, bo widzę sporo różnic na plus i minus pomiędzy Qnap i SynGology...- wiktoriano
- Temat
- jaki nas pierwszy nas pierwszy serwer
- Odpowiedzi: 7
- Forum: Przed zakupem... (Porady i dylematy)