- S
Pomoc Download Station 5 - wymuszenie połączenia po przez lokalny serwer VPN.
Witam wszystkich.Próbuję w ustawieniach DS 5 wymusić przesył danych przez aktywny lokalny serwer VPN.Po instalacji QVPN Service 2 aktywuję np. serwer OpenVPN oraz QBelt. Tworzę profile klienta VPN (dla OpenVPN i QBlelt) w QVPN. Aktywuję te profile które łączą się jako użytkownicy...- sewi
- Temat
- download download station konfiguracja połączenia server serwer station vpn
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Download Station i klienci P2P
Pomoc błąd połączenia z......
Mam do Was takie pytanko. Jak zwykle po którejś aktualce.... przestała mi żyć witryna umieszczona na qnapie /webBłąd jaki wyskakuje to BŁĄD POŁĄCZENIA Z SERWEREM MySQL. Serwer jest włączony, zalogować się do phpmyadmin mogę.Gdy wyłącze serwer mysql wyskakuje BŁĄD POŁĄCZENIA Z SERWEREM...- Mxer
- Temat
- danych mysql połączenia serwerem
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
- K
Pomoc NAS nie widzi połączenia z siecią po reboocie
Hej, Po sugerowanym przez system reboocie w celu późniejszego wykonania aktualizacji NAS przestał odpowiadać."Przestał odpowiadać" to najlepsze określenie jakie mi przychodzi do głowy, gdyż urządzenie startuje i robi klasyczny 'beep', połączenie jest kablowe, na routerze miałem przypisane...- khargan
- Temat
- nas połączenia
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Problem z połączeniem ... proszę o pomoc
Wczoraj zbanowałem jakieś IP w serwerze i dzisiaj nie mogę się dostać do serweraW sensie dostęp mam tylko na chwilę jak serwer wyłączę z prądu włącze i się tam uruchamia, ale po chwili go tracę.Jak w tym czasie jak mam dostęp skasować wszystkie zbanowane IP ?Ktoś wie jak szybko usunąć...- ultraHD
- Temat
- połączenia problem
- Odpowiedzi: 12
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)
- C
Pomoc Skrypt autorun i dodatkowy interfejs sieciowy - problemy z działaniem po zanikach połączenia
Witam, Skonfigurowałem dodatkowy skrypt uruchamiany przy starcie urządzenia. Jednym z poleceń w skrypcie jest dodające dodatkowej konfiguracji do interfejsu sieciowego.# Konfiguracja sieci ifconfig eth0:1 192.168.16.190 netmask 255.255.255.0Od pewnego czasu, prawdopodobnie od której z...- chuckster
- Temat
- autorun połączenia skrypt
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Certyfikat Let's Encrypt - brak połączenia z serwerem DNS myQNAPcloud
Witam! Problem, z którym się zmagam wygląda tak: chcę zainstalować certyfikat Let's Encrypt, próbuję i w myQNAPcloud (niekończący się loading "Oczekiwanie na odpowiedź z serwera DNS myQNAPcloud") i w ustawieniach Bezpieczeństwa (Niepowodzenie uwierzytelniania. Sprawdź DNS lub czy port 80...- Kubala
- Temat
- brak certyfikat dns myqnapcloud połączenia
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)
- B
Pomoc Brak możliwości połączenia się z NASem spoza sieci LAN.
Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.2.0299 Build 20170901 Model serwera: QNAP TS-453AWitam, po pewnym czasie przeniosłem się z NAS'a S na QNAP - model jak wyżej. Jest on podłączony do modemu/routera LTE FRITZ!BOX 6840 LTE za pomocą skrętki 1 Gbit/s. 3 komputery (wszędzie WIN 10 home...- bithoven
- Temat
- brak połączenia
- Odpowiedzi: 6
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)
Pomoc Qsync - Brak połączenia przez Qsync Client (Windows 10)
Witam, mam problem z połączeniem Qsync Client 4.2.2.0724 w sieci LAN. Serwer jest wykrywany przez Qsync Client. Przy próbie połączenia status połączenia cały czas jest łączenie . Logując się na serwer w Qsync Center w zakładce Użytkownicy Online status jest połączony dla użytkownika , którym...- sakerski
- Temat
- brak połączenia qsync windows 10
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)
Pomoc VPN z QNAPa dla zabezpieczenia połączenia w domu
Szanowni Forumowicze,Mam pytanie odnośnie wykorzystania serwera VPN uruchomionego na QNAPie do zwiększenia bezpieczeństwa polaczenia internetowego. Moja konfiguracja to QNAP podłączony do routera z którym łącza się komputery będące w sieci domowej. Pojawia się pytanie czy będąc w sieci domowej...- bobi1326
- Temat
- połączenia vpn
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)
Pomoc brak połączenia z aplikacji mobilnych
ma ktoś pomysł czemu wczoraj dostęp przez aplikacje mobilne (android) działał bez zarzutów a dziś najpierw karze sie zalogować (z aplikacji mobilnej) do konta qnap (QID) ale po poprawnym podaniu danych nadal nie da się zalogować :( ani po IP ani po qnapcloudnic na NAS nie zmieniane być może...- henrykkwnto
- Temat
- android brak połączenia
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)
Pomoc UrBackup - usługa nie działa po aktualizacji Qnap
-rwxrwxr-x 1 admin administ 8438072 Mar 14 12:43 urbackupsrv* -rwxr-xr-x 1 admin administ 43152 Aug 15 2016 users* -rwxr-xr-x 1 admin administ 23912 Aug 15 2016 utmpdump* -rwxr-xr-x 1 admin administ 41440 Aug 15 2016 uuidd* -rwxr-xr-x 1 admin...- bartgrono
- Temat
- 4.3.2 4.3.3 brak połączenia qnap update urbackup usługa
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Backup i migawki (HBS 3, Qsync, SnapSync)
- D
Pomoc połączenie VPN tylko z konta admina
Witam, Proszę o pomoc w kwestii połączenia VPN. Wszystko śmiga bez zarzutów z jednym ale...otóż podczas konfiguracji połączenia VPN np. na laptopie wpisuję login i hasło administratora na serwerze QNAP i połączenie jest prawidłowo skonfigurowane, wszystko śmiga:)Natomiast gdy wprowadzam dane...- domoko
- Temat
- konfiguracji konta połączenia połączenie
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)
Pomoc File Station - brak ikony połączenia ftp.
Cześć,Kombinując z zmapowaniem na Qnap routera z udostępnionymi zasobami (openwrt + pendrive), zauważyłem iż w File Station nie posiadam ikony połączenia ftp. Z czego to wynika? TS-251 z najnowszym build QTS 4.2.- Wezyr
- Temat
- admina połączenia station tylko użytkownika
- Odpowiedzi: 12
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu