Witam
Witam wszystkich forumowiczów. Od wczoraj stałem sie (jeszcze nie wiem czy szcześliwym) posiadaczem TS-419U. Mam nadzieję że z pomoca pogo forum się polubimy. Pozdrawiam.- zachejp
- Temat
- przedstawienie witam wszystkich
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Przedstawienie
Nowy użytkownik Qnap TS-251. Pozdrawiam- dean_moriaty
- Temat
- przedstawienie
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Kłaniam się adminom i użytkownikom forum, od niedawna użytkownik NAS'a QNAP.- basti
- Temat
- czesc przedstawienie
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Witaj nieznajomy
Jestem posiadaczem NAS'a QNAP HS 251+ którego zakupiłem głównie jako dysk sieciowy i odtwarzacz multimedialny.- siwy44
- Temat
- forum przedstaw sie przedstawienie
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry! ;)
Witam wszystkich serdecznie! :)- tomasz.zero
- Temat
- przedstawienie
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Witam
Cześć. Witam wszystkich ONAPowiczów, mam na imię Waldek, jestem laikiem w temacie serwerów, ale liczę że mi pomożecie:-)Dolnośląski- Staryyy
- Temat
- przedstawienie
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!