- T
Pomoc Logowanie do QNAP po SSL
Witam. Co należy zrobić aby móc zalogować się na serwer (panel administracyjny) poprzez SSL ? W zakładce zabezpieczenia\certyfikaty mam status "Wgrany bezpieczny certyfikat jest w użyciu." ale podczas bezpiecznego logowania się do qnap wyskakuje błąd: Próbujesz wejść na -moje IP-, ale...- thepioto
- Temat
- ssl
- Odpowiedzi: 16
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu