Pomoc TS-253D wysokie temperatury i wyjący wiatrak
Zmieniłam ostatnio NASa na taki jak w tytule i mam małą wątpliwość. Wcześniej miałem TS-453A i był zdecydowanie cichszy. W związku z tym, że jest podłączony do sprzętu RTV nie mam dużego pola manewru z ustawieniem. Przyznaję, że obecnie nie jest w najbardziej optymalnym miejscu, ale w takim...- gentillo
- Temat
- ts-253d wiatrak
- Odpowiedzi: 8
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
- M
Pomoc TS-351 wiatrak
Witajcie!Po ostatniej aktualizacji QTS'a do wersji 4.4.1.1146 przestał się wyłączać wiatrak chłodzący wnętrze obudowy. Ustawione mam na tryb cichy. Przed aktualizacją wiatrak przestawał się kręcić razem z dyskami kiedy te się usypiały. Po aktualizacji dyski się usypiają a wiatrak obraca nadal...- mleczyk
- Temat
- ts-351 wiatrak
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Czy do Qnapa można na stałe podpiąć wiatrak USB?
WitamPotrzebuje w cichy sposób nieco schłodzić moją szafkę rackową.Czy mozna do TS-251+ podpiąć na stałe wiatrak USB? Dokładnie taki wentylatorek: https://www.highflow.nl/aircooling/fans/ventilatoren/120mm/noctua-nf-a12x25-5v-usb-120mm-fan.htmlModel serwera: QNAP TS-251+- jasperus
- Temat
- color wiatrak
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
- L
Pomoc TAS-268 Głosna praca wiatraka
witam,Czy posiada ktoś może model TAS-268, w moim zaobserwowałem dosyć głośną prace wiatraka. Takie jakby lekkie "rzężenie" - przepraszam za określenie ale mam wrażenie jakby wiatrak kręcił się z jakimiś lekkimi oporami.Przy jednym dysku 2,5' temperatura systemu oscyluje w granicach 33 a 34...- Lesiex
- Temat
- gwarancja qnap wiatrak
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu