Instruktaż/Tutorial Własny Serwer Pocztowy SMTPS+IMAPS+POP3 + DODATKI (Qnap jako ServerDNS + Autorun + ApacheConf)
Tutorial dotyczący utworzenia własnej poczty SMTPS + POP3S + IMAPS + Zarządzanie Xmailem / Obserwacja logów z poziomu GUI+ dodatek1 ( na pewno się przyda ) – qnap jako DNS Server w Twojej sieci ! ( dnsmasq ).+ dodatek2 – przygotowanie konkretnego adresu url, przez który będzie dostęp do...- Ciangi
- Temat
- autorun dnsmasq smtp xmail
- Odpowiedzi: 27
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
- D
Pomoc Xmail zmiana portów SMTP
Witam. Na swoim urządzeniu udało mi się lokalnie uruchomić serwer pocztowy za pomocą Xmail. Cała konfiguracja lokalnie działa bez problemów, mogę wysyłać i odbierać wiadomości. Dostawca internetu po mojej prośbie przekierował porty 110 oraz 465 (argumentując ze port 25 jest bardzo często...- D0min
- Temat
- smtp xmail
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Serwer Web, PHP i MariaDB
Pomoc Xmail zlokalizowanie spamera
Cześć, mam pytanie odnośnie zlokalizowania fizycznego adresu IP z którego rozsyłany jest spam z serwera XMail. Chodzi o sytuację w której serwer jest wykorzystywany jako przekaźnik. Wydaje mi się że wszystkie zabezpieczenia są poprawnie włączone w konfiguracji, a jednak raz na jakiś czas coś się...- testus
- Temat
- xmail
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Pomoc Problem z xDove
Witam, Mam problem z odpaleniem Xdove Posiadam model TS-251 i wgrywam paczkę XDove_1.3_x86.qpkg log wygląda tak : Feb 23 12:30:40 dovecot: Fatal: listen(0.0.0.0, 143) failed: Address already in use Feb 23 12:30:40 auth(default): Error: dovecot-auth: error while loading shared libraries...- kuelo
- Temat
- error poczta pomoc xdove xmail
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Serwer Web, PHP i MariaDB
Pomoc Wysyłanie maila przez stronę + XMail
Dobry wieczór,Próbuję sobie poradzić z pewnym problemem, a mianowicie dotyczy on wysyłania maila z formularza kontaktowego... Używam również XMaila jako serwer mailowy.zawartość pliku PHP do wysłania maila ze strony wygląda tak:mail ($to, $subject, $message, $headers)// w $to mam...- Ciangi
- Temat
- xmail
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Serwer Web, PHP i MariaDB
Instruktaż/Tutorial SSL Firmaware 4.x w górę Xmail w paczce XDove
Hejka,Walczę z problemem SSL na nowych firmware dla Qnap. Aktualnie to 4.1.4. Na firmware 3.6 Xmail poprawnie łączył się z plikiem /etc/stunnel/stunnel.conf w którym dodało się konfigurację np.: [pop3s] accept = 995 connect = 50110[imaps] accept = 993 connect = 143 delay = no[ssmtp]...- testus
- Temat
- firmware ssl xdove xmail
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Serwer Web, PHP i MariaDB