- D
Pomoc Przekroczono limit czasu połączenia
Jak w tytule, od wczoraj nie mogę zalogować się na Qnap po wpisaniu jego adresu IP + portu. Nigdy do tej pory tak nie miałem. Nie pamiętam abym coś zmieniał w ustawieniach poza uruchomieniem aktualizacji kilku aplikacji. Wykonałem między czasie reset oraz uruchomiłem nasa poprzez aplikację...- dziadek-NET
- Temat
- mogę może połączenia qufirewall zalogować
- Odpowiedzi: 11
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
- D
Pomoc Nie mogę połączyć się z moim Qnapem w sieci lokalnej
Witam. Od wczoraj walczę z moim Qnapem. Nie mogę zalogować się do niego przez przeglądarkę w sieci lokalnej. Serwer ma stały IP. Próbowałem z innym routerem i to samo. Qfinder go wykrywa ale nie może się z nim połączyć. Aplikacje mobilne działają prawidłowo. Przez qnapcloud mogę też normalnie...- dj.johan
- Temat
- color mogę zalogować
- Odpowiedzi: 6
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)
- M
Pomoc Nie moge zalogować się przez przeglądarkę
Wersja oprogramowania Firmware: x.x.x Build 20200801 Model serwera: QNAP TS-210 Po ustawieniach Qnap bezpieczeństwo i zmiany nazwy z Admin na inną mam problem z logowaniem się do sieci własnej przez laptopa a z telefonu mogę się zalogować. Jak mogę to zmienić, bo w końcu jak zmieniłem nazwę...- Macisz
- Temat
- admin mogę zalogować
- Odpowiedzi: 16
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
- H
Pomoc Transmission nie można się zalogować
Testowane na aktualizacji 4.2.2 Build 2016/08/23 oraz 4.2.2 build 2016/09/01 Od razu po aktualizacji można się zalogować do transmission, ale kolejne razy kończą się na ciągłym ładowaniu strony transmission. Nowsze wersje transmission w ogóle nie pozwalają się zalogować. Próbowałem już...- hawkers
- Temat
- build color można transmission zalogować
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Pomoc TS 239 PRO II nie działa
Witam Od około roku mam NAS jak w tytule w nim dysk WD RED 4TB, wszystko mi chodziło idealnie, zbyt wiele opcji w niem nie wykorzystywałem głównie rttorrent, dlana, kilka kompów w mojej sieci miało dostęp do tych plików i to wszystko. Serwer chodził 24/7, regularnie był restartowany i...- janus
- Temat
- nas'a serwer zalogować zasilacz
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu