Pomoc Brak okładek płyt CD / Nazwy albumy / Wykonawcy

MarekJ73

Nowy użytkownik
Noobie
10 Wrzesień 2018
3
1
3
51
QNAP
TS-x35
Ethernet
1 GbE
Witam,

Jako nowy użytkownik QNAP proszę o pomoc w rozwiązaniu następującej sprawy.

Po zaimportowaniu płyty CD za pośrednictwem aplikacji Music Station 5 nie mogę pobrać grafik okładek płyt. (sprzęt iMac, przeglądarka Safari)
Utwory są kopiowane do katalogu "Nieznany album" / "Nieznany artysta".
Jeżeli zaimportuję kolejną płytę lub tę samą ponownie to utwory są zgrywane do tego samego katalogu, czyli "Nieznany album" / "Nieznany artysta". Powoduje to, że nie mogę zgrywać płyt automatycznie tylko musiałbym tworzyć ręcznie nazwy katalogów Album / Wykonawca.
Jak rozwiązać ten problem?

Pozdrawiam
Marek

Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4.0695 Build20180830
Model serwera: QNAP TS-453Bmini
 
Po pierwsze nie korzystaj z aplikacji od Qnapa. Chcesz korzystać z aplikacji to kup sobie S, tam aplikacje podstawowe spełniają swoją funkcję.

Skorzystaj z Plex, lub Emby. Z czego Plex robi to za pieniądze, Emby nie wiem.

MusicStation prawidłowo rozpozna płytę ściąganą z internetu. Tzn. taką która ma wszystkie dane w pliku mówiące skąd pochodzi dana płyta itp. Jeśli płyta ma wielu artystów należy w filtrze wybrać by wybierać płytę po katalogu lub po albumie.
 
Niestety w moim przypadku MusicStation nie rozpoznaje płyt. Jeżeli płyty zgram do iTunes to automatycznie przypisywana jest okładka płyty wraz z informacjami, natomiast w QNAP nie mogę tego zrobić.
 
Drugi NAS jest mi zbędny ;-) Wiem, że na S wszystko działa poprawnie ale, że na QNAP'ie będą problemy z aplikacjami to się nie spodziewałem :-(
Jak zaktualizować PLEX na QNAP'ie?