K0ras19

Passing Basics
Beginner
11 Luty 2024
17
3
3
33
QNAP
null
Ethernet
100 GbE
Cześć,

po kilku miesiącach chciałem uruchomić VM, niestety po utworzeniu maszyny i próbach logowania przez:
chrome
firefox
edge
ios

wyświetla sie tylko czarny ekran z taskbar menu. W VM na miniaturce pokazuje zaś, że VM działa, po prostu jakby był problem z podłaczniem się do pulpitu, czy ktoś rozgryzł taki problem?
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. windows serwer
  2. forum
  3. android