Instrukcja obsługi Czy mogę kontynuować tworzenie kopii zapasowych przez myQNAPcloud Surveillance przed lub po utworzeniu klastra w HA Manager?

Szczegóły​

WażneQTS 6 obsługuje HA dla QVR Surveillance 3.0, jednak przepustowość jest zmniejszona o 50% w celu utrzymania synchronizacji klastra. Zalecamy używanie QVR Center dla lepszej funkcji przełączania awaryjnego dla QVR Surveillance.

Tworzenie kopii zapasowych przez myQNAPcloud Surveillance będzie kontynuowane, gdy:

  • Utworzysz klaster HA
  • Wykonasz przełączenie (automatycznie lub ręcznie)
  • Usuniesz klaster HA

Po przypisaniu licencji na tworzenie kopii zapasowych nagrań QVR Surveillance w myQNAPcloud Surveillance, kanał i typ kopii zapasowej będą nadal przesyłać nagrania zgodnie z Twoimi ustawieniami. W portalu myQNAPcloud Surveillance oryginalna nazwa serwera zostanie zastąpiona nazwą klastra po utworzeniu klastra i zakończeniu synchronizacji danych.

Jednak nagrania mogą wydawać się pochodzić z oddzielnych serwerów w karcie przeglądarki nagrań, gdy wystąpią wymienione powyżej zdarzenia.



Dalsza lektura​


Oprócz HA Manager, który przygotowuje Twoje serwery na odzyskiwanie po awarii, QVR Center zapewnia płynne funkcje przełączania awaryjnego nagrywania, które doskonale współpracują z QVR Surveillance jako NVR oraz QVR Client do uzyskiwania dostępu do podglądu na żywo lub odtwarzania.

Jeśli wdrożyłeś również inne produkty związane z QVR w swoim systemie monitoringu, zobacz: