Help Debian oraz Veeam

zeusrulez

Entry Technician
Q Associate
Mar 6, 2016
86
15
8
41
Dublin
QNAP
TS-x70
Ethernet
1 GbE
Witam serdecznie.

Mam pewien problem z wizualizacją Debiana i konfiguracją veeam'a na maszynie.
Po przejściu do wyboru katalogu który chce backupować (katalogu które jest na qnapie), veeam nie widzi go, widzę tylko drzewo katalogów Debiana (maszyny wirtualnej)
Czy wie ktoś jak to rozwiązać :s


Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.5.0728
Model serwera: QNAP TS-470
 
Musisz z poziomu hosta (QNAP) udostępnić ten udział guestowi (Debian).
 
Tworzenie guest DebianVM odpada, bo nie widzę w tym sensu.
Co najwyżej : panel sterowania -> foldery współdzielone -> edytuj uprawnienia folderu wsp (żółta teczka) -> wybierz rodzaj uprawnień (dostęp hosta nfs) i dodajesz dostęp danemu adresowi IP
Dobrze myślę ?
 
upload_2018-11-4_19-52-9.png


masz tipa - nie zapomnij w apt doinstalować CIFSa