Pomoc DS i zaprzestanie wysyłania pobranych plików

henrykkwnto

Entry Technician
Q Associate
10 Kwiecień 2016
63
3
8
Warszawa
QNAP
TS-x53A
Ethernet
802.11n (Wi-Fi 4)
witka,
nie mam wielkich wymagań odnośnie DS, potrzebuje dodać torrent do ściągnięcia i potrzebuje żeby
a) ściągnął sie w wybrane przeze mnie miejsce
b) żebym mógł zaprzestać wysyłania ściągniętych plików

w ramach testów ściągnąłem sobie jakiś plik i zamiast w katalogu download (wskazanym) ściągnął do jakiegoś katalogu temp - da się to ogarnąć żeby ściągał w konkretne miejsce (katalog download czy inny wskazany)?
z pierwszą rzeczą da się jakoś żyć ale zdecydowanie nie chce żeby był rozsyłany dalej kiedy tego nie chcę. da się zrobić coś takiego? klikałem na "usuń zakończone zadanie", "usuń zakończone zadanie wraz plikami danych" (czy jakoś tak), przenosiłem plik w inne miejsce na NASie i nic to nie daje. Nadal się plik rozsyła. Da się coś z tym zrobić?

najnowszy problemik. aplikacja qget na smartfonie. w ustawieniach mam wprowadzony wewnętrzny adres ip + "login" myqnapcloud i wszystko działa, a dokładniej rzecz biorąc działało godzinę temu. nic nie zmieniałam w ustawieniach a mimo to mam teraz tylko wewnętrzny adres ip bez myqnapcloud (zniknął) i nie da się teraz z oczywistych względów zalogować do qnapa. Wie ktoś co się mogło stać i jak to naprawić (jako dodać myqnapcloud do adresu serwera)? pozostałe aplikacje mobilne działają dalej bez problemu.

p.s. rtorrent przetestuje w następnej kolejności. najpierw defaultowa aplikacja

Wersja oprogramowania Firmware: najnowsza
Model serwera: QNAP TS-453A