Przy piwie HS-251 Czy TS-251 ?

Goldilox

Nowy użytkownik
Noobie
24 Listopad 2014
5
1
3
47
QNAP
null
Ethernet
null
Tzn. że co że raczej TS-251 ? Potrzebuje serwera do domu jako multimedialnego urzązdenia z wyjściem HDMI. Co naprzykład ogranicza te dwa urządzenia porównując je do siebie ? Jak dla mnie za specjalnie nie różnią sie one po za tym ze hs-251 jest bez wentylatora . Zastanawia mnie tylko jak mocno jest głośna praca wentylatora w TS-251 ?
czesław

HS-251 - ładny i nic poza tym
czesław

HS-251 - ładny i nic poza tym

Tak ładny i nic po za tym ale w jednym z postów zauważyłem taki komentarz na temat "Poszukuje taniego rozwiązania dla przechowywania mediów z dostępem w sieci domowej" i odpowiedz była taka :

Ładnie, bez bajerów: HS-210
Bardzo ładnie, wydajnie: HS-251
 
Też zastanawiałem się nad HS-251. Wybrałem TS-251. Wentylatora nie słychać, słychać HDD. Podobnie musi być w HS.
Nie wybrałem HS, bo ponoć ma problemy z utrzymaniem temperatury. HDD nie specjalnie lubią się grzać, prawda?
HS ma za to złącze SD Card. Ja w TS podpiąłem czytnik kart 35w1 :) i też czytam karty SD.
HS jest ładny, TS jest biały i wygląda jak robot kuchenny... kwestia gustu. Docelowo będzie u mnie schowany, nie ma potrzeby, żeby był widoczny, skoro mysz i klawiatura bezp. np Microsoft Wireless 800 doskonale działa. Qremote zreszta na Android oraz iOS też.

Ogólnie, ja mojego TS-251 nie oglądam w inny sposób jak tylko zdalnie, po WWW, po FAQ SSH albo FTP. Na noc wyłączam, bo nie mogę spać jak mi coś szumi. Z drugiej strony ładowarki od telefonu też szłyszę :)
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus