Pomoc jdownloader docker siezka filestation

Marinaek

Nowy użytkownik
Noobie
3 Lipiec 2021
9
3
3
31
QNAP
TVS-x71
Ethernet
1 GbE
Witam Panowie, kolejny wieczór kombinuje i nic z tego. Zainstalowałem contener station, póżniej portainer oraz jdwonloader (jaymoulin/jdownloader)przekierowałem porty, wykrywa mój serwer na stronie myjdowloader odpalam pobiera - tylko nie mam pojęcia gdzie zapisuje, nawet nie wiem gdzie to szukać.
W file station utworzyłem folder "Filmy" w ścieżce podczas instalacji podawałem "/Filmy", "/share/Filmy" oraz "/share/CACHEDEV1_DATA/Filmy" i nigdy nie znalazł sie w podanym folderze. Korzystałem z poradników tutaj podanych. Próbowałem na różne sposoby przez interfejs webowy, później przez putty. Ostatni raz przez portainer "ad stacks" ale przez to mi nie poszło.
Potrzebuje pomocy, jakaś komenda aby wyczyścić contener station i wtedy sprobuje od nowa wg. jakiejś życzliwej porady. Usuwałem conterner station poprzez odinstalowanie w apstore i instalowałem ponownie. Jednak nadal mi nie przesło przez ad stack.


QNAP TVS-671 QTS 4.5.4.1715
Intel I7-4790S 3,20G, 16gb
 
pokaż JAK dodałeś kontener ?



Rozwiązany - Moje dockery
upload_2021-7-3_23-13-23.png

jadąc wg mojego tutka
to co podkreślone masz zamienić na swoją ścieżkę gdzie chcesz żeby Ci pliki wrzucało - i nie polecam folderu z filmami, raczej jakiś folder na śmieci , gdzie przeważnie pliki rozpakowujesz i przewalasz gdzie trzeba
 
  • Lubię to
Reakcje: jerry1333
Klikam na datavol1 klikam utwórz folder współdzielony wybieram nazwe i utwórz. Teraz zrobiłem restet całego qnapa, nastepnie przez putty zrobiłem portainera i jdownloadera. Nie pobrało do folderu /Filmy, przez portainera edytowałem jdownloader ENV edytowałem name "XDG_DOWNLOAD_DIR" zmieniłem value "/share/CACHEDEV1_DATA/Filmy" dodałem, usunał sie stary dodał nowy. I nadal nie ma w folderze filmy, może jakoś zle mam ten folder. Może ktoś mi powie gdzie te pobrane pliki są to sobie w plexie dodam ten folder. Bo chyba mam dosyć.
 
zainstalowałem z poziomu apstroe ContainerStation następnie wpisałem poniższe linie w putty.
portainer
Kod:
docker volume create portainer_data
docker run -d  -p 9000:9000 --name=portainer --restart=always -v /var/run/docker.sock:/var/run/docker.sock -v portainer_data:/data portainer/portainer-ce

jdownloader
Kod:
docker volume create jdownloader_config
docker create \
 --name jdownloader \
 --restart=unless-stopped \
 -v /Filmy:/root/Downloads \
 -v jdownloader_config:/opt/JDownloader/cfg  \
 -u 0 \
 -e TZ=Europe/Warsaw \
 jaymoulin/jdownloader
#auth in jdownloader container
#docker exec jdownloader configure mail@mail pass
 
Niestety ja muszę coś innego robić źle. Usunąłem kontener, puściłem na nowo z /share/Filmy i nadal nie ma. Odziwo teraz przez strone myjdownloader nie widzę scieżki filmy, tylko /opt/JDownloader/Downloads

zrzuty
anaforum.zapodaj.net_thumbs_fda455110b98.jpg
anaforum.zapodaj.net_thumbs_eda43e1f9442.jpg
anaforum.zapodaj.net_thumbs_1292303314ca.jpg
 
zainstalowałem z poziomu apstroe ContainerStation następnie wpisałem poniższe linie w putty.
jdownloader
Kod:
docker volume create jdownloader_config
docker create \
 --name jdownloader \
 --restart=unless-stopped \
 -v /Filmy:/root/Downloads \
 -v jdownloader_config:/opt/JDownloader/cfg  \
 -u 0 \
 -e TZ=Europe/Warsaw \
 jaymoulin/jdownloader
#auth in jdownloader container
#docker exec jdownloader configure mail@mail pass

Ale tego co jest po prawej stronie -v /share/Filmy: nie ruszaj - ma być tak jak w instrukcji do dockera:
Kod:
-v /share/Filmy:/opt/JDownloader/Downloads
 
pigers w innym temacie komuś nawet napisałeś że deweloper dużo zmienił i poprawiłeś na poniższą ścieżkę.
To ze instalowałem z różnymi ścieżkami to pisałem na początku. Nie aktualna jest prawa strona czyli z ":/root/Downloads \" powinno być ":/opt/JDownloader/Downloads"

czyli aktualny docker, który u mnie smiga wyglada tak
Kod:
docker run -d --init --restart=always \
-v /share/Filmy:/opt/JDownloader/Downloads \
-v jdownloader_config:/opt/JDownloader/cfg \
--name jdownloader \
-u 1 \
-p 3129:3129 \
-e MYJD_USER=email@email.com \
-e MYJD_PASSWORD=PASSWORD \
-e MYJD_DEVICE_NAME=NazwaNaStronieMyJD \
jaymoulin/jdownloader

pigers, z tym folderem Filmy do pobierania to świadomie wybrałem bo u mnie w jdownloader lecą głównie filmy i chce aby odrazu były widoczne w plex.
 

Mogą Cię zainteresować

U
  • Zamknięte
  • Przypięty
  • Pytanie
Pomoc Moje dockery
Odpowiedzi
2
Wyświetleń
{liczba}K
Kontenery Docker i LXD
Usunięty użytkownik pigers
U

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. jdownloader
  2. jdownloader docker
  3. myjdownloader