Kamery IP ala EPCAM 1.3 i 2.0mpix tubowe oraz kopułowe - 50 PLN netto

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
Da się bez problemu, możesz się bazować na Flashing HI3818 , co prawda nie wszystko się zgadza, ale jak ktoś lubi dłubać to moment ogarnie. Jak ktoś chce gotowca to musi zaczekać do soboty, wtedy wrzucę wszystkie offsety oraz co i jak.
wporzadku ja poczekam bo i tak sobie sam nie poradze ,zeby ja ozywic,a nie ukrywam ze to nie moja branza kamery.
 
wporzadku ja poczekam bo i tak sobie sam nie poradze ,zeby ja ozywic,a nie ukrywam ze to nie moja branza kamery.
Moja też nie :) ja po prostu byłem ciekawy. A rozkręcić i polutować i task będziesz musiał, bez tego nie podziałasz.
 
Najnowszy soft daje możliwość robienia zrzutów na dropbox :)

upload_2015-12-9_19-41-8.png


Chodzi o 3516C + IMX222 :)
Szkoda, że nie ma detekcji w qnapie :)
 
1) NUUO! Dwa U, jedno O!
2) To że rozpoznaje to nie znaczy ze Motion Detection działa.

Aby Motion Detection działało jest potrzebny ONVIF 2.4. Na ONVIF 2.2 można zapomnieć.
 
To tak tylko na boku powiem, że na S działa detekcja :)
Ale ta kamera jest taka padaka, że mi jej nie szkoda :D
Daje dużo niebieskiego :D
Zaraz wrzucę coś innego :D
 
Tak na boku polecam najgorszy syf, który robi furorę - HikVision. Postanowili zrobić LPR (Licence Plate Recognition) kilkoma JPG'ami z kamery. Jak na autostradzie przejezdza samochód to ta nie zdąży go złapać.
 
:) ja zrobię kilka fotek vivoteka IP7361 jak będzie mi się chciało ją wystawić za okno :D
 
Słuchajcie @lotus dzwoni do mnie, zupgradowal kamere i zbrickował, ale zrobił bruteforce human mode na telneta i uwaga... hasło jest: admin
login: root :)
podejrzewam, że nie chodzi na oryginalnym, ale jak uwalicie to uwaga... brute force human mode robi robote
@lotus proszę o screena na forum!
 
To może w tych 1.3 bo w moich nie łykaju tego hasła ani żadnego innego które znalazłem w sieci
upload_2015-12-9_21-45-26.png
 
Słuchajcie @lotus dzwoni do mnie, zupgradowal kamere i zbrickował, ale zrobił bruteforce human mode na telneta i uwaga... hasło jest: admin
login: root :)
podejrzewam, że nie chodzi na oryginalnym, ale jak uwalicie to uwaga... brute force human mode robi robote
@lotus proszę o screena na forum!
Hmm, gdybym wiedział, że macie problem z hasłem, dawno bym je podał :) Mogę potwierdzić - root:admin (dla HI3518 1.3mpix).
 
Faktycznie kiedyś oclhashem robiłem deforce hasła z /etc/passwd i wyszlo admin.
Btw: takie info od znajomego nt. zabezpieczeń tej kamery:
lee****@dose.0wnz.at napisał:
..
Analyzing the firmware, you MAY be able to do command injection via the NTP server settings.
I don't have the camera to try it out, but in theory:

For setting NTP time, it does system()
/mnt/mtd/dvs/app/msntp -o [timezone] -r [timeserver-ip] &

You might be able to change the timeserver-ip via the ActiveX control and possibly do command injection, possibly something like:
; mv /etc/passwd /etc/passwd.bak; echo "root::0:0:root:/root:/bin/sh">/etc/passwd

...
 
No i Fajne ... SOFT 5.1.3.5
HiLinux.jpg
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. wykryć port USB