Kamery IP tajwańskiej firmy Yudor - 50 PLN netto

Czy jeszcze jakieś kamerki zostały?
Jakby coś jeszcze zostało to jestem chętny na:
4 szt. YUC-HN83P
2 szt. YUC-HK85P
 
Byłbym zainteresowany kamerą, która widzi w nocy i pasuje pod serwer TS-228 ... Będzie coś dla mnie?
 
Czy kamery podochodziły do Was?
Jakie są Wasze wrażenia nt. kamer za 50 netto?
Jest jeszcze kilkanaście sztuk. Teraz już jest tylko losowanie. Piszecie jaka ilośći dostajecie maila. Co zostanie Wam wysłane to już Wasza sprawa :)
 
Kamerki YUC-HN83P dotarły.
Pierwsze wrażenia są pozytywne, możliwości konfiguracji znacznie więcej niż w zabawkowych D-Linkach.
Nagrywanie na kartę SD trochę cięło przy domyślnych ustawieniach ale pomogło pogmeranie w ustawieniach GOP.
W świetle dziennym nagrywa całkiem nieźle, w nocy jeszcze nie testowałem.
Trochę kłopotów sprawia ActiveX i podgląd z kamery w przeglądarkach. Mi pomogła wtyczka do Chrome pod nazwą IE Tab.
Oczywiście brakuje trochę pikseli, IR, PTZ, audio .... :)) ale to nie ta półka cenowa :)).
Czy jest dostępny jakiś nowszy firmware bo nic nie udało mi się znaleźć.
 
Do mnie też sprzęt dziś dotarł. Nie mam doświadczenia z kamerami tego producenta i utknąłem na próbie zalogowania się. Domyślny adres 192.168.1.200 skutkuje poniższym ekranem - tylko z polem do wpisania hasła. Nie działa żadne z domyślnych, długie trzymanie guziczka od factory reset też nie pomaga. Ma ktoś jakieś sugestie jak to ugryźć?

upload_2018-9-13_21-6-9.png
 
Do mnie tez doszły. Jak skonczę wykanczac dom i rozbuduję w nim sieć to sie nimi dokladniej pobawię. Podlaczyłem na chwilę do routera Dasan h660gw ( mam go w mieszkaniu od dostawcy internetu) z próbą zalogowania sie po wifi z laptopa przez ip scanner, lecz tak jak koledze wyżej również się nie udało...
 
Ok, może nie jestem sieciowcem ... ale moje pytanie wbrew pozorom miało sens. Otóż, w domu korzystam z TP-Linka, więc na załączonym przeze mnie fragmencie zrzutu nie widnieje panel mojego routera. Jest to jakiś sprzęcior mojego ICP, niefortunnie dostępny dla mnie pod domyślnym adresem kamery.

Podpięcie kamery kablem bezpośrednio pod kompa pozwoliło na dostanie się do jej panelu i odpowiednie przekonfigurowanie ustawień sieciowych.

uzyj ip scanner zeby zmienic adres ip kamer
Ciekawostka a propo IPScannera. Odpalony na urządzeniu wpiętym do tej samej sieci lokalnej co kamera (na domyślnych ustawieniach) wylistował kamerę z prawidłowym adresem MAC pod 192.168.001.200 - tym samym, pod którym ukazywał mi się panel wspomnianego urządzenia mojego ICP.