Pomoc Kompresja danego katalogu lub katalogów do formatu archiwum 7z.

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Darekw1967

Programista VPN++
Dynamiczne IP
14 Listopad 2017
83
14
8
56
Bydgoszcz
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Witam ;)

Czy jest jakiś program do wykonywania kopi wskazanych katalogów do wynikowego pliku 7z.
Wiem, ze moge to osiagnac w programie: File Station gdy recznie zaznacze katalogi i uruchomie kompresje do 7z.

Jednak nie o to mi chodzi.

Szukam rozwiazania jak to zrobic, aby byla mozliwosc stworzenia harmonogramu a dzialanie bylo takie aby automat mi to pakowal i nadawal etykiety w nazwie: DATA.CZAS.wersja ;) Nie interesuje mnie format zapisu Hybrid Backup. Nie chce kopii roznicowych ani synchronizacji.
Chce po prostu prosta automatyczna archiwizacje i pakowanie zasobami QNAP-a wybranych katalogów do 7z.

Niestety Hybrid Backup ma wiele wodotrysków i wiele bajerów ale pech, ze nie daje mi takiej mozliwosci jakiej oczekiwalbym.

Czy jest jakis soft, ktory to pozwala zrealizowac ?

Nie korzystam z zadnych chmur do przechowywania waznych danych.

--
Darek
 
Oczywiście, jest takie narzędzie ale aktualnie trudno je dostać -> nazywa się Qlocker;)
Ono jest kompletne, kompresuje od razu wszystko :p
 
tylko dziad hasła nie chce oddać tak łatwo :p
 
Czy w Qfiling nie było takiej możliwości?
 
yeap
nazywa sie to skrypt w bashu
to nazywa sie timestamp
masz przykład w My Docker Volume Backup

Dzieki za poswiecony czas, ale to pod wzgledem wygody uzytkowania i braku interfejsu graficznego wyglada koszmarnie... Naprawde nie ma prostego narzedzia pakujacego katalogi do 7z z harmonogramem ?
QNAP przeciez nie jest od wczoraj na rynku a bardzo dziwi mnie, ze brakuje takich prostych aplikacji.
 
Sprawdź aplikację Qfiling
mam jedno ale do niej - używa swojej śmiesznej bazy danych
i pewnie tak samo się jak tam z Multimedia Console się rozpada , pod byle pierdołą

dodam że dla tego toola musisz mieć 4 GB RAMu
oraz posiada ona ograniczenia : Qfiling 3 | Automate your file organization | QNAP

Dzieki za poswiecony czas, ale to pod wzgledem wygody uzytkowania i braku interfejsu graficznego wyglada koszmarnie... Naprawde nie ma prostego narzedzia pakujacego katalogi do 7z z harmonogramem ?
uprzejmie prosze pokazać mi takiego darmowego toola ze schedulerem pod Windows

narzekających jest wiele - ale dających od siebie jakoś kierwa mało ..
 
  • Lubię to
Reakcje: jerry1333
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.