Który model serwera NAS firmy QNAP kupić?

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
No właśnie widzę że na morele za tyle jest :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
tez tam kupiłem, były z dystrybucji epa systemy :) (zapytałem się wcześniej)
 
A to mam rozumieć że dobrze ;)?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
wiesz ..jeżeli masz problem... to jest lepsze wsparcie techniczne dla dysków pochodzących z epa systemy, sam już pytałem w epa systemy o sprawy techniczne i dosłownie w ciągu kilku minut miałem odpowiedz na emaila...
 
No to bardzo dobrze bo to też jest wazne;))

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
ale przed zakupem upewnij się, bo w Polsce jest kilku dystrybutorów (chyba 3)..a sklepy na ogol biorą tam gdzie akurat taniej...
epa systemy wspierają tylko produkty z ich źródła, sprawdzają po nr seryjnym,

kiedyś S tez miałem z epa systemy i tez dużo pomogli...
 
Okey to będę pytał i się upewnie z góry dzięki bo napewno bym nie wiedział o tym:)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
nie ma za co, jak kupisz to na pudelku powinna być naklejka z jakiej dystrybucji jest :)
 
Jeszcze mam pytanie bo już się zdecydowałem na zakup 253pro plus 4TB wd red ale czy warto dokupić jeszcze ram i czy 2gb dokupić albo może 4gb?. Jak już zamawiam to wole od razu wszystko mieć:)
 
Więcej zawsze lepiej,
Pamiętaj, że obie kości muszą być tej samej wielkości.
 
A czy rozumiem że 4 plus 2 nie zadziała? Bo do tej wersji tańszej jest włożony pojedyncza dwójka?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Sprzedaj ta fabryczne 2Gb i kup 1x 8GB, koszt trochę ponad 200, ale masz spokój. Jak będzie brakowało to kolejne 8GB i masz max.

Mobilnie z LG G
 
To super :) to zamówię sobie od razu ale czy kiedyś ten qnap odczyta drugie 8gb czyli 16gb?:)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Wiesz co - teoria mówi że max 8GB. Praktyka pokazuje że ludzie mają po 2x8GB i spokojnie widzi im 16GB. Mi aż tyle pamięci nie potrzeba więc zdecydowałem się na 2x4.
 
Rozumiem myślę że mi 8 GB też starczy:)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
16 GB to trochę sporo, ale gromadzenie zdjęć z każdego roku życia twojego dziecka trochę zajmuje.
16 GB to trochę sporo, ale gromadzenie zdjęć z każdego roku życia twojego dziecka trochę zajmuje.
 
No właśnie nie bardzo zrozumiałem tą wypowiedź z tym 16GB:D... ale już zamówiłem dysk 4TB WD RED no i Qnap-a 253pro plus 8GB ramu:D Yupiiiiiii :>
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.