Pomoc Limit czasu sesji przesyłania

mawir

Nowy użytkownik
Noobie
21 Lipiec 2023
3
0
1
44
QNAP
TS-219P
Ethernet
1 GbE
Witam, mam do QNAPA podłączonych użytkowników przez FileStation, wrzucają różne pliki poprzez przeglądarkę i często zrywa im transfer.
W logach mam informację "Upłynął limit czasu sesji przesyłania"
Ma ktoś pomysł jak to ugryźć? Nie znalazłem w opcjach nigdzie możliwości wydłużenia sesji.
 

Załączniki

  • LimitSesji.png
    LimitSesji.png
    105 KB · Wyświetleń: 16
Ten screeshot prosi się o anonimizację.

Czas sesji przeglądarki można zmienić choć moim zdaniem to jedynie obejście problemu dlaczego nie jakiś vpn + montowany zasób zdalny?

1709800664280.png


Edytowany:
@mawir Tak da się edytować posty.
 
A da się jakoś edytować posty?
Kto ma mieć VPNa ma, nie wszystkim można zrobić z racji tego że wiele osób ma dostęp nazwijmy to w dużym uproszczeniu "przypadkowy" i z urządzeń nienadzorowanych, muszą działać przez przeglądarkę w takiej formie.
Połączono posty:

Kto ma mieć VPNa ma, nie wszystkim można zrobić z racji tego że wiele osób ma dostęp nazwijmy to w dużym uproszczeniu "przypadkowy" i z urządzeń nienadzorowanych, muszą działać przez przeglądarkę w takiej formie.
Pytanie, czy da się ten czas sesji z pozycji systemu ustawić z automatu dla wszystkich użytkowników? bo mam ich ponad 300 i logować się na każdego to byłoby wielkie nieszczęście.
Co do edycji postów, ni groma nie widzę u siebie takiej opcji, weź mnie kolego nakieruj.
 

Załączniki

  • 1.PNG
    1.PNG
    130,7 KB · Wyświetleń: 8