Monitoring pod QNAP TS-112

Boczo

Nowy użytkownik
Noobie
9 Kwiecień 2013
2
0
1
Witajcie,
jestem totalnym laikiem w temacie a chciałbym rozpocząć przygodę z qnapem. Wymyśliłem sobie ,że pierwsze zadanie jakie ma spełniać to być stacją monitoringu z 4 kamerami. Byłbym wdzięczny za poradę jak najprostszymi słowami w co się zaopatrzyć. Planuje oprzeć system o qnapa QNAP TS-112 z dyskiem 1tb podłączonym do ups z czterema kamerami i chciałem zamknąć się w kwocie około 2 tyś zł.
Na swoją obronę napisze ze z szukajki korzystałem ale albo nie rozumiem co jest tam napisane albo nie rozwiązuje moich problemów.

dzięki za pomoc
 
Pare dni poczytałem i urządzenie jest świetne jeśli chodzi o ilość funkcji ale chyba zdecyduje się na chiński rejestrator i 8 kamer za niecale 2 tys. Myśle ,że jakość będzie wystarczająca do pilnowania firmy.
 
Witam
Planuję monitoring firmy składający się z 4 kamer [2zwykłe i 2HD] Wszystkie łączyły by się przez wifi z acces pointem i dalej z ruterem i nasem przez kabel, zastanawiam się czy przepustowość wystarczy i czy nas wyrobi z nagrywaniem. Kamery jakie planuję kupić: http://allegro.pl/zewnetrzna-kamera-wifi-hd-ircut-p2p-bez-publ-ip-i3407855016.html
czy ktoś już z takimi pracował, nie chce po kilku dniach odsyłać bo nie będą kompatybilne.
Chciałbym się również dowiedzieć jak ustawić żeby kamery nie zajmowały całej przestrzeni dysku tak żeby trzymać na nim zdjęcia czy filmy bez ryzyka utraty przez nadpisanie obrazem z kamery lub też brakiem miejsca.