Pomoc [Multimedia Console] Indeksowanie i czym są informacje o multimediach

Faxu

Passing Basics
Beginner
26 Październik 2015
22
1
3
QNAP
TS-x53
Ethernet
1 GbE
Dzień dobry,
pojawiam się tutaj z krótkim pytaniem, bo chcę ogarnąć sobie backup zdjęć livephoto.
W aplikacji Multimedia Console w zakładce "Indeksowanie" jest do załączenia opcja "Informacje o multimediach", zanim to cudo załączę chciałbym wiedzieć co oznacza opis: "Po wyłączeniu tej opcji aplikacja Multimedia Console przestanie uzyskiwać informacje o multimediach z usługi QNAP w chmurze podczas indeksowania. Może to spowodować włączenie trybu ograniczenia działania niektórych funkcji, np. albumu Miejsca w aplikacji QuMagie."

Co oznacza uzyskiwanie informacji o multimediach z usługi QNAP w chmurze podczas indeksowania? Czym jest usługa QNAP w chmurze?

Pozdrawiam
 
Brzmi jak "photo geolocation" nie będzie możliwości pobrania nazwy lokalizacji (miejsca) po latitude,longitude.

Ja akurat mam włączoną.
 
No właśnie strasznie ogólnie to brzmi i się zastanawiam dokąd moje zdjęcia będą wędrować o ile będą i co to daje jeżeli włączę tą usługę poza nazwą lokalizacji o ile to jeden z plusów.
 
Stawiałbym na jedynie metadane geolokalizacja szerokość wysokość geograficzna w celu z zwrócenia nazwy.

Agreguje zdjęcia według miejsca gdzie było zrobione przeżyjesz bez ale fajnie działa i robi nie niespodzianki typu o nie wiedziałem że byłem w tym miejscu x lat temu ;)
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. qumagie