NAS do biblioteki filmów 4k HDR

Mi na 5GHz przycina, ale pewnie mam słabe WiFi.
 
U mnie chodzi jak żyleta. Trzeba jednak wspomnieć, że warunki są bardzo dobre. Chormecast 2,5 metra od routera. A router wyciąga po wifi do 900 Mb/s (do innego urządzenia na którym mogę zmierzyć prędkość).
 
Nie chodzi, że skąpiec informacjami. Badam grunt po konfigurację. A sprawdzałeś np jakąś apka np speed test ? Nie testowałes na adapterze? Kolega ma chrom 4 po weekendzie pożyczę mu adapter i poproszę aby sprawdził ile mu idzie po tym USB c i jak wyglądają opóźnienia.
 
@mikrus36 jeśli pytanie jest do mnie, to nie testowałem na adapterze bo nie było u mnie takiej potrzeby. Wifi wystarcza bez problemu. Ale mam nie najlepsze doświadczenia z takimi adapterami. Być może nie trafiłem na odpowiedni ale nawet takie które niby miały obsługiwać 1 Gb wyciągały max 150 mb/s.

Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka
 
Mam takie cos, idzie pelny gigabit.
Tylko tutaj mowa o podłączeniu Chromecast 4 a on ma USB C. Kolega ma , więc pożyczę swój od 3 (Ori Googla) i dam znać jak wygląda transfer.
jeśli pytanie jest do mnie, to nie testowałem na adapterze bo nie było u mnie takiej potrzeby. Wifi wystarcza bez problemu. Ale mam nie najlepsze doświadczenia z takimi adapterami. Być może nie trafiłem na odpowiedni ale nawet takie które niby miały obsługiwać 1 Gb wyciągały max 150 mb/s
Tak do Ciebie. Dzięki. Jak wspomniałem ten link mi tylko będzie służył do stremowania filmów przez Chroma, reszta usług bezpośrednio z NAS.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. chromecast