Pomoc Photo Station - wolny przesył dancyh

przemero

Passing Basics
Beginner
22 Listopad 2013
13
2
3
45
Zbrosławice
QNAP
null
Ethernet
100 Mbps
Witam,

Po raz pierwszy próbuję za pomocą Photo Station przesłać dane z mojego komputera na serwer. Zdjęcia się przesyłają ale wyjątkowo wolno, tj. 1 zdjęcie na parę/paręnaście sekund, transfer pokazuje na poziomie kilku bitów/sekundę. Co może być tego przyczyną ?
 
O ile dobrze zrozumiałem pytanie to:
Wrzucasz jakkolwiek zdjecia np.: do katalogu Multimedia jak już masz je zeskanowane przez QNAPA to widzisz wszysto razem w PhotoStation i po lewej twporzysz sobie albumy, tam wrzucasz zdjęcia które chcesz i masz. Zdaje się, ze nie ma oddzielnego miejsca na albumy tylko przypisujesz zdjęcie do danego albumu ale na dysku ono się nei "przemieszcza" Jak coś żle napisałem to proszę mnie ochrzanić :)P.S. folder Multimedia to jest tylko przykład bo tak naprawdę to może być dowolny folder pod warunkiem zaznaczenia go w:
Serwery aplikacji --> Zarządzanie multimediami --> Folder mutimediówJest jeszcze "Inteligentny album" i tu wybierasz z jakiego folderu ma pobierać zdjęcia do niego, czyli tworzsz katalogi w Multimedia i wrzucając tam będzie Ci automatycznie importował.
Jak nie dostanę kupy za moje porady to będzie cud
 
Mi chodzi mniej więcej o to że mam zdjęcia w folderach. Jeden folder to jeden album.
Chciałbym to łatwo przerzucić do NASa i przeglądać w albumach bez dodatkowego klikania
1 folder = 1 album