Rozwiązany Plex HDStation błąd odtwarzania filmów.

Dyskusja w 'Przesyłanie mediów (DLNA, iTunes, ...)' rozpoczęta przez użytkownika _Floyd, 9 Maj 2017.

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp

Masz już konto?

Logowanie / Rejestracja

QNAP Polska - Oficjalne forum wsparcia technicznego QNAP Club. Zawartość jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do naszych treści, rozmów oraz zasobów naszego forum. Ponadto będziesz mógł:
  • Oceniać interesujące wiadomości
  • Subskrybować tematy
  • Otrzymywać aktualizację interesujących treści
  • Rozmawiać i wymieniać się doświadczeniem z innymi użytkownikami
Dołącz do nas!

1. _Floyd

_Floyd Enterprise Admin... Q's Architect

Miejscowość:
    Warszawa/Żyrardów
    Local Time:
    12:02
    Oceny:
    +58 / 1 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    TS-x53A
    Synology:
    Miałem kiedyś
    Ethernet:
    802.11ac
    TS-x53A 802.11ac
    No więc tak. Byłem strasznie zadowolony z DLNA bo wszystko działało aż do momentu kiedy chciałem odpalić jeden film AVI. ....... ..... .. .. ........ ...... .... ....... ..... . ... .... ...... ................ .... .......... ......... . . ... .... .. ..... ...... ... . ..... .......... ... ..... .............. . .......... ..... .. ...... ... ....... . .......... ... ..... ............... . ............ .... .. .... ......... ..... ... .... ......... ..... .... ............. .......... ........ .... ....... ............ ..... ..... .... ... ..... .............. ...... ..... . ...... ... .... .... ........... . ... .... ......... .. ..... .... ...... .... . ............... .... ... .. ......... . ..... .... .......... . ........ ............. .... .............. .. .. ....... ....... ..... ........ .. ......... ..... . ... ..... ....... ................. .............. ......... ..... ..... .............. ........ .... .......................... ....... ............ ........... ..... ......... . ..... ........ ............... .. ..... ........ ............... ..... ..... ................ ........ ......... ..... .......... .. ............... ...... ... ...... ........... ..... .... . ............ ................ .......... ......... .... ..... ...... .... ........