Pomoc Plex HDStation błąd odtwarzania filmów.

_Floyd

Master+ Architect
Q's Excellence
6 Luty 2011
1 951
236
133
36
Warszawa/Żyrardów
www.wladcypolabitwy.pl
QNAP
TS-x53A
Ethernet
802.11ac (Wi-Fi 5)
No więc tak. Byłem strasznie zadowolony z DLNA bo wszystko działało aż do momentu kiedy chciałem odpalić jeden film AVI. Myślę sobie ok to świetny moment abym poznał jedna z dla mnie nowych funkcjonalności NAS. Odpaliłem HDStation a w nim Plex (o dziwo jestem tak z niego zadowolony że nawet zrezygnowałem z instalacji KODI, co prawda mam problem z MetaDanymi ale może przejdzie).

No i zalogowałem się na Plex HDStation przez kod PIN. Wszystkie firmy się wyświetliły poprawnie. Niestety przy próbie uruchomienia filmu czeka mnie nie miła niespodzianka. Czekam ponad 3 minuty aby film się uruchomił, a jak już łaskawie to zrobi film odpala się z przyspieszeniem tzn. nie ma dźwięku a obraz jest przesuwany z większa prędkością niż powinien.

Mam to na każdym filmie, jakie posiadam na NAS.

Czy ktoś z Was miał podobne problemy?

Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3 Build 20YYMMDD
Model serwera: QNAP TS-253A


\\\EDIT

Problem został rozwiązany. Skasowałem całe HDStation i Linux Station. Zainstalowałem na nowo; Restart; Odinstalowałem Kodek Pack; Zainstalowałem; Restart. Aktualnie filmy działają na HDStation.

PS. Jednak nie będę instalował Kodi, Plex w zupełności wystarczy.

P.S. Sterowanie telefonem jest dużo lepsze niż pilotem!
 
Tak. Wyskoczyło mi że w HD Station jest aktualizacja wybrałem aktualizuj wszystko i zaktualizowało Spotify i Plex HD Station

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

W ramach potwierdzenia:
upload_2018-5-7_9-15-52.png
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. HDPlayer 13.