zrobiłem reset ustawień fabrycznych z zachowaniem danych i jednak niektóre danę wcięło (brak folderu z qsync), nigdzie ich nie mogę zlokalizować a co dziwne, folder multimedia jest nienaruszony. Jakieś pomysły co to się mogło wywalić i czy idzie te dane odzyskać?
wchodząc w folder homes jest czysto ale wg. panelu controlnego folder ten zawiera 16gb danych????
wchodząc w folder homes jest czysto ale wg. panelu controlnego folder ten zawiera 16gb danych????