Witam
Chciałbym połączyć się z wirtualką przez klienta VNC, ale za pomocą qnapowego serwera. Ustawiłem więc prawa dostępu:

Odczytałem z wirtualki IP:

następnie odczytałem nr portu VNC:

i próbuje połączyć się przez VNC:

ale wyskakuje mi coś takiego:

Co jeszcze powinienem zrobić?
Chciałbym połączyć się z wirtualką przez klienta VNC, ale za pomocą qnapowego serwera. Ustawiłem więc prawa dostępu:
Odczytałem z wirtualki IP:
następnie odczytałem nr portu VNC:
i próbuje połączyć się przez VNC:
ale wyskakuje mi coś takiego:
Co jeszcze powinienem zrobić?