Pomoc Problem z certyfikatem

SuchyX

Passing Basics
Beginner
11 Luty 2017
22
2
3
40
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Witam postawiłem od nowa system na SSD i teraz mam problem z certyfikatem Lets Encrypt nie chcę wgrać czy coś u nich wywaliło czy to u mnie problemy są ??

ai.imgur.com_trKjBcc.jpg


Wersja oprogramowania Firmware: 5.0.0.1785
Model serwera: QNAP TS-251
 
Bez przekierowania portu, nie ma jak ssl potwierdzić poprawności danych. Musi być przekierowany 80 dokładnie na ten adres, na którym chcesz odnowić certyfikat.
 
Port forwardujesz na routerze na adres ip Qnapa w tym wypadku - bo chyba tam chcesz odnowić Let's. Wpisz w google nazwę swojego routera i port forwarding.
 
Chyba się udało.
QNAP pokazywał, że certyfikat od LE jest, ale na zakładce "Overview" w myQnNAPcloud już nie. Połączenie nadal nie było szyfrowane.
Więc zwolniłęm certyfikat i pobrałem go ponownie - i wygląda, że jest już OK - certyfikat jest na zielono, logowanie z sieci też jest jest zabezpieczone kłódeczką. Wygląda, że jest OK.
upload_2021-10-14_13-31-54.png


Musze teraz na spokojnie obejrzeć relację NAS-ruter czy tam nic nie ma dziwnego, czy się łączy i czy wszystko gra.
Tym czasem wygląda OK - dzięki Wam za pomoc!!
 
Też reinstalowałem system, przedtem wszystko działało, a po instalacji na nowo przestało, te same komunikaty. Kontakt z dostawcą, kombinacje z rutermem, kombinacje z qusynkiem i nic. Wreszcie dałem sobie spokój , tyle że co jakiś czas sprawdzałem czy pobierze. No i doczekałem się pobrało certyfikat :0
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. lets encrypt
  2. certyfikat SSL
  3. let's encrypt certificate
  4. letsencrypt
  5. Let's Encrypt SSL Certificate
  6. let's encrypt