Pomoc Problem z domeną Qnap TS 210

sproket

Passing Basics
Beginner
28 Czerwiec 2017
11
1
3
44
QNAP
TS-210
Ethernet
100 Mbps
Witam bardzo serdecznie,

Pierwszy mój Nas to WD, niestety poddałem się przy konfiguracji tego urządzenia, a i pomoc środowiska związanego z WD żadna, więc kolejny zakupiony produkt to Qnap
Cel zakupu NASa to własna strona internetowa (coś więcej niż wizytówka internetowa) oraz FTP tak, aby można było przesłać pliki, materiały na serwer (wysyłanie płyt oraz dysków jest uciążliwe i nie praktyczne)
Przeczytałem całą masę informacji na temat konfiguracji Q napa i dotarłem do punktu, w którym się kręcę.
Mianowicie po konfigurowane porty oraz router, po instalowane wszystko co powinno być, ustanowione DNS-y, niestety jestem w tym samym miejscu i nie mam jak się ruszyć dalej,
Do sedna
Mogę zobaczyć treść domeny, tylko po wpisaniu "wewnętrzne IP/wordpress" natomiast po wpisaniu
"zewnętrzne IP:nr portu" lub "www.nazwadomeny.pl" ukazuje się tylko strona aplikacji webowej Qnapa, a nie ta moja treść domeny z wordpress'a dlatego też proszę o pomoc.
Strona aplikacji webowej Qnap to "Web Server Setup Guide" na której to, jest pokazana krok po kroku konfiguracja mapowania (wykonana przeze mnie- (Qweb oraz pliki wordpressa widoczne w sieci Windowsa) oraz
FTP Uploud " pliki ftp czyli "ftp:// IP wewnętrzne Qnapa " także są widoczne w przegladarce internetowej po wpisaniu hasła".

Nadmienię, iż nie mogę utworzyć żadnego virtual hosta w panelu aplikacji Web Qnapa, a coś zdaję mi się, że może to mieć znaczenie, dla wyświetlania treści domeny którą przygotowałem i mogę edytować jednak nie widać jej w prawidłowy sposób.

Dzięki za każdy pomysł i okazaną pomoc.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. joomla
  2. TS-230 joomla