Witam
Od wczoraj próbuję połączyć się z Qnap-em za pomocą Qbelt.
Wydaje mi się że wszystko poprawnie wypełniłem po stronie NAS oraz klienta.
Poniżej zdjęcia.
Nie wiem dlaczego cały czas mam okno informacyjne w trakcie łączenia z taką informacją "Niepoprawna nazwa użytkownika lub hasło"

Od wczoraj próbuję połączyć się z Qnap-em za pomocą Qbelt.
Wydaje mi się że wszystko poprawnie wypełniłem po stronie NAS oraz klienta.
Poniżej zdjęcia.
Nie wiem dlaczego cały czas mam okno informacyjne w trakcie łączenia z taką informacją "Niepoprawna nazwa użytkownika lub hasło"