Pomoc Qcontactz ustawienia wlasnych portow...?

Krawcu86

Nowy użytkownik
Noobie
29 Czerwiec 2020
4
0
1
QNAP
null
Ethernet
null
Witam,

Na początek chciałbym się z wszystkimi przywitać :). W dalszej części mam pytanie odnośnie aplikacji Qcontactz mianowicie czy jest w niej możliwość ustawienia własnego portu do wypuszczenia z Qnap-a tylko listy kontaktów na zewnątrz. Przeszukałem tą aplikację i jej ustawienia jednak nie znalazłem takiej możliwości chyba, że jest a ja po prostu tego nie znalazłem. Ewentualnie czy istnieje jakaś alternatywna aplikacja na Qnap-a, która daje możliwość wypuszczenia tylko listy kontaktów na zewnątrz na osobnym porcie a następnie udostępnienie jej na telefonach z androidem tak aby można było ją aktualizować i synchronizować? Są to moje pierwsze kroki z Qnap-em także będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i pomoc.
 
Ok sprawdzę i dam znać czy udało się to sprawdzić.
A mam jeszcze pytanie Contener Station jest to osobna aplikacja, którą muszę zainstalować i tam będę w stanie sprawdzić port zainstalowanej aplikacji Qcontactz? Tak jak wspomniałem jestem świeżym użytkownikiem i dopiero zaczynam przygodę z Qunap-em i jego konfiguracją dlatego o wszystko tak dopytuje.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. contener station port