QNAP Android TV...

Qmedia Android TV oferuje funkcje trzech aplikacji multimedialnych QNAP: Video Station, Photo Station oraz Music Station (czyli np. kategorie wideo, pobieranie z Internetu informacji o filmach i serialach, obsługę napisów, pokazy slajdów czy playlisty audio.

Niestety inni nadal oferują więcej. Czekam aż Q wróci do 4 swoich podstawowych programów VS;PS;MS;DS.

Już bym wolał skorzystać z Plexa na TV z androidem.
 
Sprawdzę jak to działa, ale na chwilę obecną to Plex + SPMC do video w zupełności wystarczają, PhotoStation może być przydatne.
 
Wczoraj zainstalowałem QMedia na TV Philips seria 7101 (2016) i w sumie jestem mile zaskoczony działaniem. Działa to dość szybko, przeglądanie zdjęć jest wygodne. Jedno co mnie zastanawia to fakt, że musiałem zalogować się na konto admina gdyż nie było możliwości zalogowania na inny typ konta podczas gdy w Kodi czy innych można bez problemu. Dodatkowo można łączyć się wyłącznie przez http, przy https jakiś komunikat o błędzie (chyba po hiszpańsku). Sumarycznie kilka rzeczy do poprawki i będzie bardzo ok.
 
O to miło mnie zaskoczyłeś. Wejście na admina oznacza że nie można utworzyć komuś konta w odległej galaktyce i udostępniania mu części biblioteki.
 

Users search this thread by keywords

  1. qmedia
  2. philips