Pomoc Qnap TS-110 i Twonky

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

deker87

Passing Basics
Beginner
31 Marzec 2011
10
1
2
3
QNAP
TS-x64
Ethernet
1 GbE
Witam
Posiadam starego już TS-100. Używałem go tylko jako bibliotekę filmów i seriali. Wszystko działo się z pomocą oprogramowania Twonky. Niestety zauważyłem, że teraz Twonky się zawiesza. Działa przez jeden dzień, potem nie można się już z nim połączyć i trzeba restartować. Przez jeden dzień znów podziała i to samo. Nie mam możliwości użycia Kodi, Plexa itp. ponieważ jeden z TV to również stary 32j5500 Samsung, który nie ma możliwości zainstalowania tych aplikacji.
Ktoś ma jakiś pomysł jak to rozwiązać ? Wbudowanej biblioteki mediów nie mogę użyć, ponieważ nie obsługuje dysków USB, nowy system stawiany, wymieniony dysk na nowy SSD 2,5 cala.
QNAP ma QTS 4.2.6 Twonky 8.5.2 (próbowano też na 8.5.1)

Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam
Dariusz
 
1. Ten model nie ma wsparcia
2. Jak dużą masz biblioteke ? Może to jest problem ?
3. Raczej zacznij rozglądać się za nowszym NASem (polecamy modele z procesorem INTEL/AMD , żadne ARMy itp cuda).
4. Jeżeli telewizor jest głupi, wsadź mu ChromeCast/Amazon Fire Stick/Nvidia Shield (posortowane cenowo i możliwościami w górę) czy coś innego i ciągnij pliki bezpośrednio z nasa , pomijająć Twonky.

Jeśli zmienisz nasa - to zastanów sie na kombajnem do pobierania, zarządzania i oglądania Instruktaż/Tutorial - Kombajn do pobierania i zarządzania multimediami - instalacja (start)
 
1. Ten model nie ma wsparcia
2. Jak dużą masz biblioteke ? Może to jest problem ?
3. Raczej zacznij rozglądać się za nowszym NASem (polecamy modele z procesorem INTEL/AMD , żadne ARMy itp cuda).
4. Jeżeli telewizor jest głupi, wsadź mu ChromeCast/Amazon Fire Stick/Nvidia Shield (posortowane cenowo i możliwościami w górę) czy coś innego i ciągnij pliki bezpośrednio z nasa , pomijająć Twonky.

Jeśli zmienisz nasa - to zastanów sie na kombajnem do pobierania, zarządzania i oglądania Instruktaż/Tutorial - Kombajn do pobierania i zarządzania multimediami - instalacja (start)
Dziękuję za szybką reakcję :)

1. Wiem, że nie ma, ale jakoś dawał radę ;)
2. ok 10TB i faktycznie kiedyś była mniejsza więc pewnie masz rację
3. Planuje kupić ten, ale myślałem, że trochę to opóźnię
4. Też myślałem, żeby zakupić MiBox do tego, ale po prostu chyba kupię nowy TV

Dzięki za pomoc i pozdrawiam
Dariusz
 
  • Lubię to
Reakcje: jerry1333
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. twonky
  2. samsung