---===PIOTR===---

Passing Basics
Beginner
12 Marzec 2017
20
3
3
QNAP
TS-x51
Ethernet
100 Mbps
Witam

Mam na sprzedaż mało używany serwer NAS QNAP TS-231. Cena jaka mnie interesuje to 600zł + koszty wysyłki.
Stan idealny, działa bez zarzutu. Sprzedaję ponieważ przydałaby się jednak wirtualizacja i transkodowanie które wyłączyli w nowym QTS (od razu kupię TS-251A). Dlatego właśnie jest mało używany, bo i tak wszystko bardziej zaawansowanego co potrzebowałem do firmy mam na zewnętrznych serwerach, a ten służył tylko do backupu plików.
Zakupiony na firmę 16 września 2016 w internetowym sklepie morele.net. Wydruk z ich strony podaje, że towar jest objęty 24 miesięczną gwarancją producenta (czyli jeszcze dokładnie 1,5 roku). Jako, że pewnie będę musiał wystawić paragon/fakturę, oprócz gwarancji producenta będzie obowiązywała też moja 12 miesięczna rękojmia. Jutro dopytam księgowej co i jak.
Możliwe wystawienie na allegro w cenie (tutaj jestem nowy, ale na allegro mam konto od 2004 roku z ponad 700 pozytywnymi komentarzami)
Aktualizacja ceny i kosztów wysyłki:
QNAP TS-231 -gwarancja do 16 września 2018- IDEAŁ
Trwa licytacja na allegro - aktualnie mój TS-231 wyceniany jest przez kupujących na 460zł.
Jest możliwość odbioru osobistego - Łódź, Sieradz, Zduńska Wola, Łask i okolice..