Pomoc QNAP TS-451 - hosting zdjęć na EBAY

elpik

Entry Technician
Q Associate
26 Listopad 2014
74
10
8
46
QNAP
TS-x51
Ethernet
100 Mbps
Witam.
Chciał bym się dowiedzieć czy jest możliwość ustawienia mojego QNAPa tak abym mógł hostować z niego zdjęcia na ebay?
Dodam tylko że:
- porty mogę przekierować
- IP jest zmienne

Jeśli jest to możliwe to czy mógł by mi ktoś opisać jak to zrobić krok po kroku? gdyż nie jestem zbytnio obeznany w tym.

Dziękuję z góry za pomoc.

Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.2 Build 20161208
Model serwera: QNAP TS-451

P.S. Nie wiem czy to dobry dział, jeśli nie to przepraszam :)
 
Wreszcie mamy tu gościa, który tym S userom wytlumaczy, ze serwer pocztowy na Neostradzie i większości ISP nie ma startu!
Dziękuje!

Czemu znowu jedziesz po S? Znowu wstałeś lewą nogą?
Jaki związek ma S z Neostradą? Dla Ciebie każdy użytkownik Syno ma Naeostradę?

Mój serwer pocztowy na S działa rewelacyjnie a Qnap nadal nie ma serwera pocztowego z prawdziwego zdarzenia.

Bo Syno to zło, niestety do poczty słabe jest. Zreszta dla mnie temat rzeczka ... umarło mi 8 zatokowe syno i od miesiaca robie recovery
Nie wszyscy posiadają serwer z i5 :) Na gorszym sprzęcie nie wyobrażam sobie posiadania VM chyba, że do zabawy :)
ja swoj hosting poczty zaczynałem na vps za 20 zł :)
 
Bo Syno to zło, niestety do poczty słabe jest. Zreszta dla mnie temat rzeczka ... umarło mi 8 zatokowe syno i od miesiaca robie recovery
Dawno nie zaglądałeś do serwera poczty w S, A bardzo się zmienił od wersji DSM 6.0. Jeśli chodzi o recovery to nie rozumiem dlaczego to tyle trwa. W ostatniom miesiącu nie raz stawiałem wszystko od nowa i nie trwało to tyle.
ja swoj hosting poczty zaczynałem na vps za 20 zł :)
Ktoś kto kupił nasa chcę na nim postawić wszystko, a nie kupować kolejne usługi.
 
Bo Syno to zło, niestety do poczty słabe jest. Zreszta dla mnie temat rzeczka ... umarło mi 8 zatokowe syno i od miesiaca robie recovery
Dawno nie zaglądałeś do serwera poczty w S, A bardzo się zmienił od wersji DSM 6.0. Jeśli chodzi o recovery to nie rozumiem dlaczego to tyle trwa. W ostatniom miesiącu nie raz stawiałem wszystko od nowa i nie trwało to tyle.
ja swoj hosting poczty zaczynałem na vps za 20 zł :)
Ktoś kto kupił nasa chcę na nim postawić wszystko, a nie kupować kolejne usługi.


syno wywalilo mi na kazdym dysku tabele partycji gpt i musze robic recovery z 8 dyskow 4TB :)
 
@Silas Mariusz narazie dziękuje za AfterLogic Mail. I tak pewnie bym sobie nie poradził z instalacją i konfiguracją:)
Jeśli chcesz samego klienta poczty to zainstaluj z App Center appke QmailAgent.
adownload.qnap.com_QPKG_img_QmailAgent_640.png


Jest też tutek RainLoop'a: How-To - RainLoop czyli klient pocztowy online na moim QNAP TVS-471
Lub rozpakuj na serwer Web AfterLogica...
 
QmailAgenta już mam zainstalowanego.
Chodzi mi o to że chciał bym mieć adres email z adresem przyszłej strony a na razie tylko zakupionej domeny a nie chce wykupować specjalnie hostingu aby tylko konto pocztowe mieć.
Później jak będę stawiał stronę to wykupie hosting ale jakoś to muszę przeskoczyć i coś wymyślić