Qnap TS-453 pro vs Qnap TS-451+

haki

Entry Technician
Q Associate
5 Sierpień 2015
53
4
8
33
QNAP
null
Ethernet
null
Szybkie pytanie, co brać, za 451+ przemawia pilot w zestawie, w sumie konfiguracja bardzo zbliżona.

Poniżej porównanie:

Podrównaj produkty
 
pilot jest jedynym plusem tego plusa :>

ja wolałbym bez pilota, ponieważ sam bym sobie zaprogramował pilota ala Harmony żeby się nie bawić 5 pilotami w domu - ale to tylko moje zdanie.
 
Rozumiem, pilot zawsze można sprzedać lecz to dodatek wartości 100pln, za pro przemawia wyświetlacz oraz inne zamykanie dysków, lecz czy ten wyświetlacz jest potrzebny do czegokolwiek?
 
Do świecenia na pewno. Ip adres Ci się wyświetla jakbyś zapomniał. Moim zdaniem bezsensowny gadżet. Za pilot też po co płacić jak jest apka na telefon jakby trzeba było lub uniwersalny pilot.
 
w jednej wersji jest pilot, a w drugiej wyświetlacz więc brać co mi się bardziej podoba ? czy pro jest jednak mocniejszą wersją?
 
Różnicy w szybkości nie odczujesz między dwoma jednostkami patrząc po specyfikacji. Chyba że coś cudownego Intel z QNAP zrobili w młodszym modelu ??
TS-451+ Quad-core Intel® Celeron® 2.0GHz (burst up to 2.42GHz) vs TS-453 Pro Intel® Celeron® 2.0GHz quad-core processor (burst up to 2.41GHz)

TS-453 Pro jest to jednostka sprawdzona i można ostro grzać.
Dodatkowo nie wiem ale 453 będzie tańszy
 
Poczekaj na 453A

Mobilnie z LG G
 
co więcej daje wersja A?, a wiadomo kiedy będzie?
 
Dwa porty HDMI, nowszy procesor Intel Celeron Braswell N3150 1.6 GHz Quad Core (up to 2.08GHz).
4 karty sieciowe i 4 USB 3.0

Wg dostaw do Polski najbliższa ma być za 2 tygodnie.
 
witam wszystkich
@spietrza zacheciłes mnie do wstrzymania sie i obserwowania tematu
zakupie wiec 253A lub 453A
gdybys wczesniej niz ja znalazl juz fajna oferte na necie prosze powiadom nas tutaj w temacie
bede wdzieczny !
 
Sprawdź sobie porównanie obu prockow, bo ten nowy wcale taki hiper fajny nie jest, dla jednego będzie ok, dla drugiego bardzo nie ok
 
no właśnie widzę, że procek odstaje od wersji 453 pro, sam nie wiem co lepsze już.
 
no dobrze ale ma lepsze/wydajniejsze wsparcie dla multimediów (4K) i z tego co zdazylem sie dowiedziec lepsze/szybsze wsparcie dla szyfrowania
 
no dobrze ale ma lepsze/wydajniejsze wsparcie dla multimediów (4K) i z tego co zdazylem sie dowiedziec lepsze/szybsze wsparcie dla szyfrowania

qnapa raczej nie będę potrzebował do wirtualki, więc jeśli dołożę 8gb ramu bo taki mam zamysł, to procesor nawet ten słabszy da rade?
 
Do świecenia na pewno. Ip adres Ci się wyświetla jakbyś zapomniał. Moim zdaniem bezsensowny gadżet. Za pilot też po co płacić jak jest apka na telefon jakby trzeba było lub uniwersalny pilot.
Zależnie od tego gdzie urządzenie będzie stało. U mnie jest w miejscu gdzie nie zawsze mam dostęp do PC. Fizyczne przyciski umożliwiające wyłączenie/restart oraz podgląd stanu z błędami na wyświetlaczu są dla mnie pomocne. Jak mi padł DOM to z wyświetlacza widziałem co jest grzane bo sieciowo nie odpowiadał :)
 
czy do modelu 453 można podpiąć dyski np 4,4,3,2TB? i bedzje zsumowana ich pojemność?
 
no właśnie czyli nie tylko w mysl zasady raid..