QNapi – ściąganie napisów do filmów

QNapi – rewelacyjny (bo prosty) program do pobierania i automatycznego dopasowywania napisów do filmów.

QNapi umożliwia pobranie napisów z serwisów: NapiProjekt, OpenSubtitles, Napisy24.

Program integruje się z powłoką systemową i za pomocą kliknięcia prawym klawiszem myszy (touchpada, etc) na danym pliku (film) umożliwia błyskawiczne pobranie napisów.
(więcej…)

afeeds_feedburner_com__r_cdrinfo__4_rCCF_roaSLM_.gif


Kontynuuj czytanie...
 
@neotps - jest prostsze rozwiązanie, przynajmniej dla mnie. Ja zainstalowałem Emby i zapomniałem o dodatkach multimedialnych od Qnapa... Jak dla mnie jest świetny.
 
@neotps - jest prostsze rozwiązanie, przynajmniej dla mnie. Ja zainstalowałem Emby i zapomniałem o dodatkach multimedialnych od Qnapa... Jak dla mnie jest świetny.
A czy emby jest pod TS-231P? Z tego co widzę jest tylko pod _x86_64

A jednak jest pod mój jednak po instalacji i próbie odpalenia:
Ta witryna jest nieosiągalna
Serwer tps odrzucił połączenie.

Wypróbuj te rozwiązania:
 
Musisz port sobie przekierować. Ale ten problem to na nowy temat.
Mam założyć - bo jestem ciekawy EMBY, ale nie wiem w czym rzecz.. Czy może założysz i napiszesz w czym rzecz?

Restart qnap - nic. Po godzinie nagle - http://192.168.1.149:8096/emby/web/wizardstart.html
i mogę konfigurować.. Gdzie tu sens i logika?
Jednak nie wiem z jakiego powodu, może kwestia czasu albo problemu innego, serwer nie jest widoczny dla urządzeń. DLNA serwer w ustawieniach jest włączony, a na żadnym urządzeniu nie jest widoczny. Dalej trwa skanowanie bazy danych i pobierania napisów. Serwer ma wiele ciekawych ustawień. Całość warta zainteresowania się nim. Po co przekierowanie portów?
 
Załóż nowy temat bo ten jest o czym innym.
W wyszukiwarce znajdziesz odpowiedź.
Nie pomogę bardziej bo pisze z telefonu.
Trochę jest w temacie, gdyż prowadzi do rozwiązania problemu automatycznych napisów.. Plex działa - napisy pobiera, chociaż nie zawsze skutecznie - szybko itd. Emby to ciekawa alternatywa, gdyż oferuje wiele opcji, chociaż nie wiem czy wspiera nasze serwisy napisowe.. Idę szukać info w wyszukiwarce na ten temat, jak nie znajdę to założę nowy temat.
 

Mogą Cię zainteresować

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. napisy plex