Pomoc QSync - "Nie udało się usunąć" ?

Dlugoszp

Passing Basics
Beginner
4 Czerwiec 2014
15
6
3
Warszawa
QNAP
TS-x20/TS-x21
Ethernet
802.11n (Wi-Fi 4)
Witam

Mam problem. Mam zainstalowany QSync na dwóch PC, jeden w pracy , jeden w domu. Utworzyłem sobie katalog, wgrałem tam kilka filmów. A teraz chciałem ten katalog usunąć. Na PC-tach zrobiłem "delete" i generalnie katalogu już nie ma. Jednak jak zaloguje sie na konto w QNapie i z poziomu File Station wchodzę w katalog chmury to ten katalog "Filmy" nadal isnieje, co gorsze nie mogę go usunąć bo pojawia mi się komunikat "Nie udało się usunąć" - zawartość tego katalogu mimo to jest pusta - została tylko struktura... o co chodzi, jak to usunąć ???


Z góry dzięki za pomoc,
Pozdro
 
Jednak jak zaloguje sie na konto w QNapie i z poziomu File Station wchodzę w katalog chmury to ten katalog "Filmy" nadal isnieje, co gorsze nie mogę go usunąć bo pojawia mi się komunikat "Nie udało się usunąć" - zawartość tego katalogu mimo to jest pusta - została tylko struktura... o co chodzi, jak to usunąć ???
Wklej screeny z konfiguracji usługi QSync. Ponadto kwestie czy masz włączone wersjonowanie i etc... Podaj także wersje firmware jaką masz zainstalowaną.
 
Sprawdz czy w ustawieniach qsync nie masz czasem wlaczonej opcji 'nie kasowac z nas', jesli tak to nas zachowa wszelkie pliki natomiast komputery beda zsynchronizowane poprawnie, opcja w sytuacji duzej przestrzeni dyskowej i checi powrotu do plikow w przyszlosci
Over



Sent from my iPad using Tapatalk
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz
Za wiele tutaj ustawień nie ma :)



upload_2014-6-5_21-46-19.png

upload_2014-6-5_21-46-37.png

upload_2014-6-5_21-47-6.png
 

Załączniki

  • upload_2014-6-5_21-45-46.png
    upload_2014-6-5_21-45-46.png
    168,3 KB · Wyświetleń: 37
  • upload_2014-6-5_21-46-2.png
    upload_2014-6-5_21-46-2.png
    15,7 KB · Wyświetleń: 28
mam podobnie ustawiony qsync; pierwotnie spodziewalem sie ze qsync bedzie funcjonowal podobnie (tak sprawnie) jak dropbox - niestety tak nie jest; zabiera troche czasu replika na nas i dalej na kolejny laptop; ja mialem podobna sytuacje - zatem usunalem wszystkie pliki z replikacji tab by nic nie bylo zarowno lokalnie jak i w nas i zaczalem stopniowo je dodawac ponownie; na dzis nie mam lepszego pomyslu...
 
pierwotnie spodziewalem sie ze qsync bedzie funcjonowal podobnie (tak sprawnie) jak dropbox - niestety tak nie jest; zabiera troche czasu replika na nas i dalej na kolejny laptop;
Wyłącz wersjonowanie. Mi przerzut giga danych zajmuje kilkanaście sekund. PS. A średniki zastąp kropką :p