Pomoc Remote GUI dla rTorrent

wojtekdu

Systems Admin...
Q's Expert
6 Marzec 2015
387
34
28
63
Lisów
lisow.eu
QNAP
TS-x51
Ethernet
100 Mbps
Czy rTorrent posiada jakiś interfejs zdalny odpalany z poziomu Windows?

Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4 Build 20171103
Model serwera: QNAP TS-251
 
Czy rTorrent posiada jakiś interfejs zdalny odpalany z poziomu Windows?

Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4 Build 20171103
Model serwera: QNAP TS-251
Ale nie ma potrzeby posiadania GUI dla rTorrent. Ideą jest używanie katalogu watch i resztą niech zajmuje sie serwer. GUI jest dostępne przez Weba i to absolutnie wystarcza.
 
Nadal nie do końca rozumiem. Mam zainstalowanego rtorrenta na NAS. Chciałbym z pracy połączyć się z nim, dodać do kolejki jakieś torrenty, sprawdzić stan. Jakiego adresu mam użyć, żeby to zrobić. Z poziomu myQNAPcloud próbowałem uruchomić rtorrenta na NAS bez skutku. Coś pewnie sp.... Pomóżcie.
 
I to było to. Dzięki za pomoc. Jest jeszcze jeden mankament. Jak kliknę w ustawienia i wybiorę jakąś opcję. Okno z informacjami pojawia się bardzo nisko i nie można nic zmienić. Zmniejszam wtedy widok przeglądarki, ale jest to nie wygodne. Jest na to jakiś cywilizowany sposób?
 
Problem z wyświetlaniem pojawia się tylko w rozdzielczości 1920x1080 full HD. Na innych rozdzielczościach jest OK.
Odnośnie głównego tematu wątku znalazłem rozwiązanie. Wystarczy w wyszukiwarkę wklepać publiczne IP serwera wskazując port 6009 i mamy GUI, oczywiście działając poza siecią wewnętrzną. W moim przypadku 195.43.66.xxx:6009/ui/ należy zalogować się loginem i hasłem NAS i gotowe.
 
  • Wow
Reakcje: _Floyd