Pomoc rTorrent-pro nie działa z moim modelem nas

Piotr Tworek

Passing Basics
Beginner
14 Sierpień 2019
26
2
3
64
QNAP
null
Ethernet
null
Cześć
Zapłaciłem 15 euro i pobrałem program rtorrent
Niestety ale nie mogę go zainstalować bo krzyczy że wersja jest niekompatybilna z moim NAS
Mój Nas to:
QNAP TS-231P2
 
Połączenie odbywa się przez port "8080" i prawdopodobnie jest on ustawiony przez mojego ISP
Zatem skontaktuj sie z ISP i zrób przekierowanie portu 6009 i 42000 jeśli chcesz być widziany na trackerze i poprawnie seedować.
 
Połączenie odbywa się przez port "8080" i prawdopodobnie jest on ustawiony przez mojego ISP
Zatem skontaktuj sie z ISP i zrób przekierowanie portu 6009 i 42000 jeśli chcesz być widziany na trackerze i poprawnie seedować.

Jestem widziany na trackerze mój domowy adres IP stoi poza NAT'EM. Download Station z torrentami działa poprawnie
Miałem problem tylko z jednym torrentem że nie mogłem mu ustawić flagi typu: sprawdź i odrazu seduj i dlatego pozwoliłem sobie na zakup Twojego softu
Aktualnie jestem w pracy i mój firmowy komp używa proxy i stoi za firmowym firewall i dlatego nie mogę uzyć portów innych niż 8080 i 8081
DS działa z torrentami nawet jak mu z pracy dam torrent do pobrania. W domu wszystko działa poprawnie.
Zdziwiło mnie że nie mogę się połączyć telefonem w sieci LTE z moim adresem IP i z portami które wskazałeś 6008 i 6009
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. AL314
  2. transmission
  3. sedowania bt