Witam.
Od dłuższego czasu borykam się z powyższym problemem.
Mam na Nasie TS-112 utworzony udział iSCSI.
Nas nie jest używany non-stop tylko sam uruchamiam go ręcznie w razie potrzeby a potem o ustalonej godzinie sam się wyłącza.
Komputera z kolei nie zamykam tylko usypiam.
Problem pojawia się gdy budzę kompa po nocy ( zawsze z rana) a NAS jest wyłączony. Po ok 20 minutach pracy komp pokazuje niebieski ekran i się restartuje. Informacja o błędzie mówi o problemie z zasilaniem.
Metodą prób doszedłem że chodzi o udział iSCSI bo gdy go od montuje ręcznie to problem znika.
Czy mogę coś zmienić w konfiguracji kompa lub Qnapa żeby temu zaradzić.
Pozdrawiam.
Marcin
Od dłuższego czasu borykam się z powyższym problemem.
Mam na Nasie TS-112 utworzony udział iSCSI.
Nas nie jest używany non-stop tylko sam uruchamiam go ręcznie w razie potrzeby a potem o ustalonej godzinie sam się wyłącza.
Komputera z kolei nie zamykam tylko usypiam.
Problem pojawia się gdy budzę kompa po nocy ( zawsze z rana) a NAS jest wyłączony. Po ok 20 minutach pracy komp pokazuje niebieski ekran i się restartuje. Informacja o błędzie mówi o problemie z zasilaniem.
Metodą prób doszedłem że chodzi o udział iSCSI bo gdy go od montuje ręcznie to problem znika.
Czy mogę coś zmienić w konfiguracji kompa lub Qnapa żeby temu zaradzić.
Pozdrawiam.
Marcin