marsaj

Passing Basics
Beginner
4 Wrzesień 2011
9
0
1
QNAP
Ethernet
1 GbE
Witam.
Od dłuższego czasu borykam się z powyższym problemem.
Mam na Nasie TS-112 utworzony udział iSCSI.
Nas nie jest używany non-stop tylko sam uruchamiam go ręcznie w razie potrzeby a potem o ustalonej godzinie sam się wyłącza.
Komputera z kolei nie zamykam tylko usypiam.
Problem pojawia się gdy budzę kompa po nocy ( zawsze z rana) a NAS jest wyłączony. Po ok 20 minutach pracy komp pokazuje niebieski ekran i się restartuje. Informacja o błędzie mówi o problemie z zasilaniem.
Metodą prób doszedłem że chodzi o udział iSCSI bo gdy go od montuje ręcznie to problem znika.
Czy mogę coś zmienić w konfiguracji kompa lub Qnapa żeby temu zaradzić.
Pozdrawiam.
Marcin
 
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
 

Załączniki

  • ProcessMonitor.zip
    1,1 MB · Wyświetleń: 105
  • bluescreenview.zip
    65,3 KB · Wyświetleń: 98
  • bluescreenview-x64.zip
    82,9 KB · Wyświetleń: 94
  • myeventviewer.zip
    58,1 KB · Wyświetleń: 103
  • myeventviewer-x64.zip
    73,9 KB · Wyświetleń: 113
  • ProcessExplorer.zip
    1,1 MB · Wyświetleń: 109
Ostatnio edytowane przez moderatora:
  • Lubię to
Reakcje: kaktus

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. enter bios setting