Posiadam TVS-672xt i3 8gb. Dyski wd red 4tb oraz 2x m.2 wd black ssd 250gb.. Nas jest wpięty w w switch QSW 308 1C w port 10Gbe. Dla testu zainstalowalem win 10 na Xenserver. Maszyna wirtualna ma przydzielone dwie karty sieciowe. Jedna jest 1Gb do mojej sieci lan a druga karta 10gb która jest wpięta w ten switch co NAS. Skonfigurowałem zasób po iSCSI i niestety mam bardzo słabe transfery. W załączniku przesyłam zrzut z kopiowania pliku 7gb w obie strony. Mogę prosić o pomoc?
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:
- iscsi
- transfer