Artykuł SofaBaton X1S - uniwersalny pilot kompatybilny z Home Assistant, Philips Hue na hasło QNAP za 799zł

Cześć,

Czy wiesz o tym, że QNAP, to nie tylko storage, ale również multimedia oraz inteligentny dom, np. Home Assistant?

lny-all-in-one-sofabaton-x1s-wy%C5%9Bwietlacz-oled.jpg


QNAP Forum i SofaBaton przygotował dla Ciebie promocję na:

Pilot Uniwersalny Programowalny All In One SofaBaton X1S Wyświetlacz OLED

Na hasło QNAP, uniwersalny programowany pilot jest za 799zł Twój.

x1s.jpg


Sprawdź sam, wejdź na LINK !
Udanych łowóch z QNAP :)


Kluczowe Cechy Pilota SofaBaton X1S​

  • ✅ Uniwersalność: Zastępuje do 15 różnych pilotów, obsługując ponad 600 000 urządzeń z ponad 6000 marek.
  • ✅ Kompatybilność: Działa z urządzeniami obsługującymi Bluetooth i podczerwień, w tym telewizory, systemy audio-wideo, konsole do gier, klimatyzatory i więcej.
  • ✅ Ergonomiczny design: Wygodny uchwyt i intuicyjny układ przycisków, ułatwiający obsługę.
  • ✅ Wyświetlacz OLED: Doskonała widoczność w każdych warunkach, z automatycznym podświetleniem.
  • ✅ 360-stopniowa kontrola dzięki Hubowi:Hub zapewnia silny i niezawodny sygnał IR o zasięgu do 40 stóp, umożliwiając sterowanie urządzeniami z dowolnego miejsca w pomieszczeniu, bez potrzeby celowania pilotem.
  • ✅ Eliminacja ślepych punktów: Dwa emitery IR w Hubie eliminują problem blokowania sygnału, umożliwiając ukrycie Huba w szafce i utrzymanie porządku.
  • ✅ Personalizacja: Możliwość dodawania wirtualnych przycisków i tworzenia makr, aby dostosować pilot do własnych potrzeb.
  • ✅ Sterowanie głosowe: Obsługa Alexa i Google Assistant do zarządzania urządzeniami za pomocą komend głosowych.
  • ✅ Flexible API: Integracja z innymi inteligentnymi aplikacjami, np. IFTTT i iOS Shortcut.
  • ✅ Znajdź mój pilot: Funkcja dźwiękowa ułatwiająca znalezienie zgubionego pilota.
  • ✅ Długotrwała bateria: Bateria wytrzymuje do 45 dni na jednym ładowaniu.

1724687583319.png


➡️ Uniwersalność: Jeden Pilot do Wszystkiego​

SofaBaton X1S zastępuje aż 15 różnych pilotów, umożliwiając wygodne sterowanie wszystkimi urządzeniami w domu za pomocą jednego urządzenia. Pilot jest kompatybilny z telewizorami, dekoderami, systemami audio-wideo, konsolami do gier, odtwarzaczami Blu-ray, a nawet urządzeniami takimi jak klimatyzatory, nawilżacze powietrza, wentylatory, i oświetlenie. Można go łatwo zaprogramować do obsługi zarówno nowych, jak i starszych urządzeń, co pozwala zautomatyzować starsze sprzęty w domu i nadać im nową funkcjonalność.
  • ✅ Eliminacja bałaganu: Jeden pilot do wszystkiego, bez potrzeby używania wielu pilotów.
  • ✅ Wszechstronna kompatybilność:Obsługuje różne urządzenia, od telewizorów po urządzenia domowe.
  • ✅ Automatyzacja starszych urządzeń:Przystosuj starsze sprzęty do nowoczesnego systemu sterowania.

1724687627304.png
1724687637426.png


➡️ Współpraca z Szeroką Gamą Urządzeń​

SofaBaton X1S to pilot, który może połączyć się praktycznie z każdym urządzeniem, które obsługuje Bluetooth lub podczerwień. Niezależnie od tego, czy masz nowoczesny telewizor, starszy model odtwarzacza Blu-ray, konsolę do gier, czy też system audio, SofaBaton X1S poradzi sobie z obsługą wszystkich tych sprzętów.

Przykłady urządzeń obsługiwanych przez SofaBaton X1S:
  • ✅ Telewizory: Obsługuje zarówno nowe Smart TV, jak i starsze modele telewizorów.
  • ✅ Systemy audio-wideo: Sterowanie amplitunerami, soundbarami i innymi systemami dźwiękowymi.
  • ✅ Konsolę do gier: Sony PlayStation, Xbox, Nvidia Shield i inne.
  • ✅ Odtwarzacze Blu-ray i DVD: Niezależnie od marki i wieku urządzenia.
  • ✅ Klimatyzatory i wentylatory: Sterowanie domowymi systemami klimatyzacyjnymi.
  • ✅ Oświetlenie: Obsługa inteligentnych systemów oświetlenia z Bluetooth lub IR.
  • ✅ Urządzenia fitness: Sterowanie nowoczesnym sprzętem fitness.

➡️ Sterowanie bez celowania - HUB​

SofaBaton X1S Hub oferuje 360-stopniową kontrolę oraz solidny, niezawodny sygnał z zasięgiem transmisji podczerwieni do 40 stóp (około 12 metrów). Możesz łatwo kontrolować swoje urządzenia z kanapy lub z dowolnego miejsca w pokoju, bez konieczności celowania pilotem w urządzenia. Pilot wyposażony jest w dwa emitery IR, które eliminują problem "ślepych punktów" sygnału i zapobiegają jego blokowaniu. Co więcej, Hub można schować w szafce, tworząc uporządkowaną przestrzeń rozrywkową.
  • ✅ 360-stopniowa kontrola: Możliwość sterowania urządzeniami z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.
  • ✅ Silny i niezawodny sygnał: Zasięg do 12 metrów, bez konieczności celowania pilotem.
  • ✅ Ukryty Hub: Możliwość schowania Huba, aby utrzymać porządek w strefie rozrywki.

1724687682424.png


Personalizuj swój pilot​

Pożegnaj się z frustracją wynikającą z ograniczonej liczby przycisków! Możesz dodawać wirtualne przyciski na ekranie pilota, obsługujące pojedyncze komendy lub całe sekwencje komend. Chcesz szybko uzyskać dostęp do ulubionych kanałów telewizyjnych? Ustaw je jako makra! Potrzebujesz przejść do określonych opcji menu? Stwórz sekwencję poleceń, takich jak „Home-Down-Right-Right-OK”, aby szybko dotrzeć do ulubionych aplikacji.

Zalety:
  • ✅ Personalizacja: Dodawanie wirtualnych przycisków dostosowanych do Twoich potrzeb.
  • ✅ Szybki dostęp: Łatwe tworzenie makr do szybkiego przełączania kanałów lub opcji menu.
  • ✅ Elastyczność: Tworzenie sekwencji komend dla lepszej kontroli.

➡️ Ciesz się sterowaniem głosowym​

Łatwo zarządzaj swoim systemem domowej rozrywki za pomocą Alexa lub Google Assistant. Wystarczy jedno polecenie głosowe, aby natychmiast przejść do sceny rozrywki, którą potrzebujesz, eliminując skomplikowane operacje. Na przykład, mówiąc „Alexa, obejrzyj film”, Alexa automatycznie uruchomi projektor, głośniki i odtwarzacze multimediów, szybko przenosząc Cię w tryb kinowy.

Zalety:

  • ✅ Sterowanie głosowe: Pełna kontrola nad urządzeniami za pomocą Alexa lub Google Assistant.
  • ✅ Wygoda: Automatyczne włączanie trybów rozrywki jednym poleceniem głosowym.
  • ✅ Bezproblemowe operacje: Łatwe przełączanie między urządzeniami i scenami za pomocą głosu.
1724687780442.png


➡️ Elastyczne API​

Dzięki funkcji API w aplikacji SofaBaton, możesz łatwo zintegrować pilota z innymi inteligentnymi aplikacjami. Możesz tworzyć URL-e do włączania lub wyłączania poszczególnych działań i kopiować te URL-e do różnych aplikacji, takich jak IFTTT czy iOS Shortcut. Możesz uwolnić swoją kreatywność, eksplorować inteligentne pomysły i cieszyć się nieograniczonymi możliwościami dzięki prostym konfiguracjom.
  • ✅ Integracja z aplikacjami: Łatwe połączenie z innymi inteligentnymi aplikacjami za pomocą API.
  • ✅ Kreatywność: Tworzenie niestandardowych rozwiązań dzięki integracji z IFTTT i iOS Shortcut.
  • ✅ Nieograniczone możliwości: Proste konfiguracje otwierają drzwi do nowych funkcji.
 
  • Lubię to
Reakcje: pecet i Butler
  • ·
  • TVS-hx74
  • ·
  • 2.5 GbE
  • ·
  • Najnowszy możliwy (Hero 5.2.0.2823 aktualne na dzień 25.07.24.)
Pilot może nie jest zły, ale nazwa...

(n)

Może jestem staroświecki, ale sofa i baton jakoś źle mi się kojarzy.

Nie wiem, co autor miał na myśli, może jest do tego głębsze uzasadnienie...

Poza tym, tanie to nie jest, teoretycznie działa z pierdylionem urządzeń, ale co w sytuacji, gdy np. nie zadziała z obsługą mojego TV ?

Mam właśnie podobną sytuację z Nvidią Shield Pro, niby potrafi wszystko, ale mojego TV Pasikonik 902B, flagowy model sprzed kilku lat jakoś nie ogarnia.

S.

ps. nie jestem jeszcze marudnym tertykiem :p
 
Nie sądzę żeby producent w ogóle się przejmował jak może brzmieć nazwa pilota w języku polskim. A tak w ogóle po wycofaniu wsparcia dla dotychczasowego króla - Logitech, zdaje się że SofaBaton jest w tej chwili najlepszą opcją dla rozbudowanych systemów AV. HDMI CEC sucks, kompatybilność pomiędzy sprzętami to ruletka, uniwersalny programowalny pilot jest na prawdę sensowną opcją.
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz
Pilot może nie jest zły, ale nazwa...

(n)

Może jestem staroświecki, ale sofa i baton jakoś źle mi się kojarzy.

Nie wiem, co autor miał na myśli, może jest do tego głębsze uzasadnienie...

Poza tym, tanie to nie jest, teoretycznie działa z pierdylionem urządzeń, ale co w sytuacji, gdy np. nie zadziała z obsługą mojego TV ?

Mam właśnie podobną sytuację z Nvidią Shield Pro, niby potrafi wszystko, ale mojego TV Pasikonik 902B, flagowy model sprzed kilku lat jakoś nie ogarnia.

S.

ps. nie jestem jeszcze marudnym tertykiem :p

Nazwa jak nazwa, w Ameryce się podoba :) ja tam kupiłem swoje U2, tańszy jest sporo i daje radę. W USA po wyjściu z rynku Logitech'a Sofabaton jest wszędzie, Walmart, BestBuy, Amazon...

SofaBaton U2 - Uniwersalny pilot programowalny z wyświetlaczem OLED

generalnie tu dobrze działa funkcja uczenia, więc jeśli chodzi o IR to zadziała ze wszystkim. tu znaczenia ma duża społeczność użytkowników, bo jak nauczysz pilota to możesz go dodać do bazy i udostępnić innym, także baza cały czas rośnie. Z "pasikonikiem" też zadziała, nvidia shield też ogarnia, bo ma obsługę natywną android TV / Google TV
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz
ale śmieszki - zerwanie naklejki wiąże się z utratą gwarancji

widze ze ktoś chce dostać po dupie od rzecznika praw konsumenta :D
Połączono posty:

rejestracja przez strone WWW nie działa - nie dociera email z nowym hasłem.
Android app - logowanie za pomoca google , odpala przeglądarkę .. 20 wiek
Brak wsparcia dla sieci 5.2 GHz
 
  • ·
  • TVS-hx74
  • ·
  • 2.5 GbE
  • ·
  • Najnowszy możliwy (Hero 5.2.0.2823 aktualne na dzień 25.07.24.)
No to jest sporo istotnych minusów, by od razu nie mówić : wady ...

;)

S.
 
1724958094074.png

taki coś powinno się odpalić na komórce, a nie włacza się przeglądarka i każe logować
o
 
@Sycamor Dla mnie to ogromny plus że wspierają OAuth2.0
@SiewcaRyżu Sama implementacja OAuth2.0 to inna sprawa providerzy usługi różne opcje udostępniają i czasem jest to pole logowania "u nich" to jakieś czyste API i nie wiem czy Ci nie wymagają swojego formularza webowego.

Zrzut ekranu 2024-08-29 220731.png
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. sofabaton
  2. Pilot
  3. Cz film
  4. sofabaton x1s