Ice
Local time
22:24
Featured content
0
Punkty reakcji
492

Dołączył
Ostatnio widziany
Przeglądał temat NAS do szafy Rack

Ostatnia aktywność Wiadomości Featured content O sobie

    • Ice
      Ice odpowiedział w temacie NAS do szafy Rack.
      Po to jesteśmy. Zdeptać nadzieję i zniszczyć ;) bierz tower i jest ok.
    • Ice
      Ice zareagował Lubię to Lubię to na post SiewcaRyżu w dyskusji NAS do szafy Rack.
      nas rackowy do domu i w szafie meblowej - NIE. będzie w "kurwę głośny" @Butler nawet ci więcej powie
    • Ice
      Ice odpowiedział w temacie NAS do szafy Rack.
      Moim zdaniem wg mnie jak chcesz mieć obok plantację Maryśki i potrzebujesz czymś dogrzać - świetny pomysł :)
    • Ice
      Działają.
    • Ice
      Generalnie te wszystkie dupsy na Zigbee działają lepiej niż na WiFI, tak przynajmniej w moim środowisku domowym wychodzi.
    • Ice
      Ice odpowiedział w temacie Pomoc VPN And QNAP again ? .....
      W ustawieniach rtorrent zmień na inny i ta sama zasada - nie ma znaczenia jaki port.
    • Ice
      Ice odpowiedział w temacie Pomoc VPN And QNAP again ? .....
      No to kierujesz sobie port 42000 w dostawcy VPNa, potem u siebie na routerze też 42000 na wewnętrzny adres IP Qnapa - do tego wszystkiego potrzebujesz zewnętrze IP.
    • Ice
      Ice odpowiedział w temacie Pomoc VPN And QNAP again ? .....
      Ja doskonale wiem do czego jest VPN - ale dzięki za krótkie wyjaśnienie. Moje pytanie - po co Ci przekierowanie portów?
    • Ice
      Ice odpowiedział w temacie Pomoc VPN And QNAP again ? .....
      Cześć Ziomek. Nie wiem jak sobie wyobrażasz otwieranie portów za VPNem. Bo w VPN chodzi o to, żeby się ukryć a Ty niby chcesz się ukryć, a z drugiej strony pokazujesz gdzie jesteś. Dla mnie to nie ma sensu. Standardowo rtorrent nasłuchuje na...
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…