witeksciuk

Nowy użytkownik
Noobie
2 Październik 2010
1
0
1
Witam, czy jest możliwe zalogowanie się do stacji pobierania jako inny użytkownik niż admin. Utworzyłem poprawnie kilka kont na TS-119, ale mogę się logować tylko z admina, co jest dość niewygodne
Pozdrawiam
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. *