Survelliance Station Pro to nieporozumienie

andsoon

Nowy użytkownik
Noobie
27 Listopad 2012
3
0
1
Zainstalowałem z ciekawosci najnowsze oprogramowanie do monitoringu. niestety okazuje sie że że firma szuka frajerów. Owszem oprogramowanie jest nowe ale zamiast dotychczasowych 4 kamer oferuje tylko jedną a za każda dodatkowa licencje życzy sobie 55 dolców, co jest oczywiście jawnym rabunkiem. Miałem licencje na 4 w oprogramowaniu standardowym, teraz mam na 1 i nie moge tej cholernej wersji Pro wywalić w sposób cywilizowany z serwera by wrócić do starej wersji . wstyd dla firmy Qnap i dla tego producenta oprogramowania, że w tak perfidny sposób zmzamierza sie bogacić na uzytkownikach. Oprogramowanie zainstalowałem z myślą że ewentualnie w przysłżości mógłbym zwiększyć liczbę kamer a nie kupowac od nowa licencje . załuje ze kupiłem Qnapa Ts-412. S w tej cenie oferował mi onitoring na 8 kamer a qnap jedynie 4. A przez aktualizacje mam juz tylko jedną co już uważam za skandal. Zrozumiałbym jeszcze sytuacje że mam dalej 4 licencje a ewentualnie kolejne sobie dokupuje, ale nie tu wszystko od nowa trzeba płacić.
Odradzam instalacji onowego oprogramowania monitorujacego w wersji Pro, no chyba że kogoś stać na to by wywalić 165 dolców żeby miec co się miało czyli 4. A osobom planujacym zakup tego typu serwera z myslą o monitoringu w domku to polecam zdecydowanie S.
Tam masz na min 8 kamerek bez łaski w każdym modelu, przy 4 firmy Qnap, to duza różnica :/
a jakiegoś specjaliste prosze o rade jak wywalić ta wersje Pro bo nie chce jej mieć. :[
 
Hmm.Niestety Qnap idzie w stronę " wyciskamy z klienta ostanie soki".Bunt na angielskim forum jest spory , więc mam nadzieję ze firma weżmie sobie do serca wszelki e krytyczne uwagi . Na tą chwilę na pewno nie mogę polecić najnowszego firmware do uzytkowania w firmie.
 
N istało się durnie z Qnapa sie przyznali że wersja oprogramowania 3,8 jest niestabilna i może rozpieprzyć serwer.
"Szanowni Użytkownicy dysków sieciowych QNAP. Niestety zmuszeni dużą ilością zgłoszeń serwisowych prosimy Was bardzo o wstrzymanie się z aktualizacją Waszych QNAP do wersji 3.8. Aktualizacja może powodować poważne problemy ze stabilnością systemy, włącznie z możliwą utratą danych (odzyskanie ich możliwe tylko przez nasz serwis - usługa odpłatna, lub serwis producenta na www.qnap.com)."
Jak ja załuje że nie kupiłem serer S 10 razy lepsze od qnapa :[
 
Szanowny Panie Administratorze dziwny komentarz (sugestia?) do postu z grudnia 2012. A po drugie nie po to kopiłem qnapa do firmy, żeby dowiedzieć się ze aktualny system jest niestabilny